8 Ağustos Çarşamba - Günlük Çin Burçları

8 Ağustos Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Horoz burcu…
FARE
Kafanız doluyken, düşüncelerinizi yönetmek zor olabilir. Bir liste yapmak, en iyisi gibi görünüyor. Ancak önce düşündüklerinizi hatırlamak için ne yapmanız gerektiğini bulmalısınız.
BOĞA
Gecikmeler sizi kızdırabilir. Boğa burcu kişiliğiniz sabırlı olsa da artık bazı şeylerin gerçekleşmesini istiyor. Bir yol tıkandıysa, diğer taraftan gitmeye çalışabilirsiniz. Bu konuda, insanlardan nasıl yardım alabileceğinizi düşünün.
KAPLAN
Planlarda bazı değişimler yapmanız gerektiğini hissediyorsunuz. Ancak çevrenizdeki kişiler bazı şeylerin aynı kalmasını istiyor. Bu konuda oldukça direnen insanlarla rekabet etmektense, orta yolu bulmaya çalışmalısınız.
TAVŞAN
Bugün, etrafınızdaki insanların her şeyi idare etme çabası mantıksız ve saçma. Bu konuya nasıl dikkat çekeceğinizi bilemiyorsunuz. Aşırı hassas olduklarını hissederseniz, sadece ne yapmaya çalıştıklarını sorabilirsiniz. Onlara bir şans daha vererek, sakinleşmeleri gerektiğini açıklamalısınız.
EJDERHA
İyimser Ejderha burcu kişiliğiniz, herkese yardım etmeye çalışır. Ancak bu yardımların sizi zorlamaması gerekir. Aksi takdirde yardım edilmesi gereken siz olacaksınız.
YILAN
İnsanları, gördüğünüz tavırlarla yargılamak en akıllıca olandır. Size başkalarıyla ilgili şeyler anlatanlara kulak asmayacaksınız. Çünkü gerçeklerle dedikoduları ayırabilecek yetiye sahipsiniz.
AT
Parasal problemler söz konusu olduğunda, kesenin ağzını kapatıyor musunuz? At burcu kişiliğiniz özgürce harcamayı sever. Ancak mali durumunuz göz önüne alındığında, kendinize bazı sınırlamalar getirmek isteyeceğiniz kesin.
KEÇİ
Bugün işinize epey odaklanmış görünüyorsunuz. Çevrenizdeki insanların şikayetleri nedeniyle dikkatinizin dağılmasına izin vermeyeceksiniz. Yapmanız gereken tek şey, tamamlanmamış işlere saplanıp kalmadığınızdan emin olmaktır.
MAYMUN
Olanları yavaş yavaş anlamaya başlıyorsunuz. Böylece etrafınızı kuşatan karmaşık durum, ortadan kalkacak gibi görünüyor. Bu arada insanların söz ve davranışları artık sizi şaşırtmıyor.
HOROZ
Konuşulması gereken bir sorunu tartışmak istemeyenler var. Bu kişileri tartışmaya zorlamak gereksiz. Nazik bir şekilde uzaklaşıp vakti geldiğinde konuşmalarını beklemelisiniz.
KÖPEK
Bugün, damarınıza basan insanlar yüzünden morliniz bozuk. Kimseyi kontrol edemeyeceğinizi biliyorsunuz. Sadece kimleri ciddiye almanız gerektiği, tercihinize kalmış…
DOMUZ
Bugün streslisiniz. Ancak sizi kendinize getirecek bir bardak kahve molası işe yarayacak. Sessiz bir köşe bulup yarım saat dinlenmelisiniz.