7 Mayıs Salı - Günlük Çin Burçları

7 Mayıs Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Köpek burcu…
FARE
Şans gelirken kendi yolunu çizer ve beklemediğiniz bir anda ortaya çıkar. Dolayısıyla işiniz kolaylaşır.
BOĞA
Arkadaşınızın kasti bir şekilde sizi kışkırtmak için ayağınıza bastığını düşünmüyorsunuz. Çünkü, Boğa burcunun doğalında ufak sebepler yüzünden kavga çıkarıp yaygara kopartmak yoktur
KAPLAN
Etrafınızdaki olaylara göz attığınızda, kendinizi bir tartışmanın tam ortasında bulabilirsiniz. Böyle bir duruma hazırlıklı olursanız, krizi başarıyla atlatabilirsiniz.
TAVŞAN
İnsanlar bugün dikkate değer bazı fikirleri sizinle paylaşabilir. Düşünceleriniz, eleştiri niteliğinde bile olsa, dürüst davranıp dile getirerek onlara yardım edebilirsiniz.
EJDERHA
İnsanların söylediklerini dikkatlice dinlemeye hazır olun. Bugün tartışılan konular; daha önce hiç sahip olmadığınız yeni bir bakış açısı kazanmanızı sağlayacaktır.
YILAN
Sizi kızdıran insanlarla baş etme seçeneğiniz var. Bunun için bazen insanların suyuna gitmek gerekebilir. Ancak öncelikle, mümkün olduğu olduğu kadar görmezden gelmek istiyorsunuz.
AT
Sizinle aynı düşünceleri paylaşmayan insanlara kendinizi anlatmak isteseniz de sizi anlamayacaklarını düşündüğünüz için kılınızı kıpırdatmıyorsunuz. Bazen biraz çaba büyük sonuçlar getirebilir.
KEÇİ
Değişime hazır olduğunuzu düşünüyorsunuz, ancak şu anda istediğiniz gibi bir değişimin gerçekleşeceğinden emin değilsiniz. Hayal kırıklığına uğramanız olası…
MAYMUN
İnsanlara, zamanınız olmadığını ve bekledikleri dikkati onlara veremeyeceğinizi söylemeniz gerekiyor. Bunları kendiliğinden bilmelerine imkân yok.
HOROZ
Sürekli şikayet etmekten zevk alan insanlar var. Bu tip kişiler hayat enerjinizi emer. Bunlardan uzak durmak için elinizden gelenin en iyisini denemelisiniz.
KÖPEK
Yapmaya kalkıştığınız işin, çevrenizden kimseyi olumsuz etkilememesi için uğraşıyorsunuz. Bu dikkatinizden dolayı insanlar da size karşı daha anlayışlı davranacaktır.
DOMUZ
Henüz cevaplayamadığınız bazı sorular var. Yapabileceğiniz tek şey, soru sorarak kimin neyi ne kadar bildiğini öğrenmektir.