7 Mayıs Pazartesi - Günlük Çin Burçları

7 Mayıs Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Fare burcu…
FARE
Bir süredir zihninizde yer eden bazı konular, mantığınıza meydan okuyor. Kafa karıştıran mevzuları zor da olsa düşünmemeye çalışarak, biraz rahatlayın…
BOĞA
Önemsiz şeyler için tartışmaya gerek var mı? Bazen manasız bir tartışmayı bile kazanmak istiyorsunuz, ancak bugün bu hırsınıza yenik düşmemelisiniz.
KAPLAN
Karar verirken hislerinizi bir kenara koymak iyi bir fikir gibi görünüyor. Ancak uygulaması oldukça zor. Tedirgin anlar yaşamaya hazır olun.
TAVŞAN
Yakın arkadaşlarınız, bazı olayları kendi bakış açılarıyla görebilmeniz için çabalıyor. Tavşan burcu kişiliğiniz normalde oldukça uysal ve uyumludur. Ancak bugün, inadı tutabilir.
EJDERHA
Bugün, bazı şeyleri acele ile yapmak size daha cazip gelecek. Ancak bu iyi bir fikir değil. Daha önce telaş yüzünden yaşadığınız başarısızlıkları göz önünde bulundurun.
YILAN
Aşk hayatınızı, sürekli çevrenizdeki çiftlerle karşılaştırıyorsunuz. Nasıl bu kadar mutlu ve huzurlu yaşadıklarını merak ediyorsunuz.
AT
Normalde At burcu kişiliğiniz bir şey yapmaya istekli olmasa da, insanların bunu bilmesine gerek olup olmadığı konusunda tereddüt yaşar. Ancak bugün, insanlara araya mesafe koymak istediğinize dair sinyaller vereceksiniz.
KEÇİ
Şimdilik popüler olmamak, Keçi burcu kişiliğinizi zorlamıyor. Bazı fikirlere sadece katılıyormuş gibi göründüğünüz inkâr edilemez. Aslında insanların hoşlanmayacağını bilseniz de düşüncelerinizi açıkça söylemeniz güvenilirliğinizi arttıracaktır.
MAYMUN
Bazı olaylar karşısında kendisi tepki vermeyen insanların sizi dolduruşa getirmelerine izin vermeyin. Bunun için hakimiyetinizi kaybetmemeniz gerekiyor.
HOROZ
Sizi çileden çıkaran bir durumla karşı karşıya kaldığınızda soğukkanlılığınızı korumak kolay olmuyor. Ancak sinirlenerek bir gelişme kaydedemezsiniz. Sakin kalıp, olanlarla baş edebilmek için en iyi çözüm yolunu bulabilirsiniz.
KÖPEK
Etrafınızda, tam da düşündüğünüz şeyleri dile getiren insanlar varken yalnız olmadığınızı anlayıp büyük bir rahatlama hissederseniz. Aynı düşünceleri paylaştığınızı bilsinler. Böylece, konuşacak birçok ortak konu bulabilirsiniz.
DOMUZ
Birilerinin yaydığı kötü niyetli söylentilere karşı idareyi ele geçirmeniz gerekiyor. Yapılan dedikodularda gerçeklik payı olduğunu düşünseniz bile aslını öğrenmelisiniz.