7 Mart Perşembe - Günlük Çin Burçları

7 Mart Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Horoz burcu…
FARE
Yanlış giden işlere çok kafa yoruyorsunuz. Her şeyi yoluna sokmaya çalışırken dikkatli davranmalısınız. Kötümserlikten uzak durmaya çalışarak biraz daha gerçekçi olun.
BOĞA
İş yerinin neşe kaynağı olduğunuzun farkındasınız. Ancak sizin de sinirlendiğiniz anlar olmuyor değil. Böyle zamanlarda kimseyi kırmamak için herkesten uzak durmaya çalışıyorsunuz.
KAPLAN
Karar verirken hislerinizi bir kenara koyabilmek, teknik olarak iyi fikir gibi görünüyor, ancak uygulanması oldukça zor. Tedirgin hissettiğiniz anlar yaşamaya hazır olun.
TAVŞAN
Önünüzdeki seçeneklerden hiçbirini kendinize yakın hissetmiyorsunuz. Daha sonra fikrinizi değiştirseniz de, geç kalmış olabilirsiniz. Kararınızı bir an önce vermelisiniz.
EJDERHA
Bugün, aceleci davranmak size daha cazip gelebilir. Ancak bu iyi bir fikir değil. Daha önce telaş yüzünden yaşadığınız başarısızlıkları göz önünde bulundurun.
YILAN
İnsanlardan beklentilerinizi dile getirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde, kafalarına göre hareket etmeye devam ederler ve bu durum da hiç işinize yaramaz.
AT
Gönülsüz olarak yaptığınız işlerde her zaman risk vardır. Eğlenerek yapabileceğiniz birçok şey varken, neden sevmediğiniz işleri yapıyorsunuz?
KEÇİ
Kimsenin problemini halletmek zorunda değilsiniz. Ancak insanlar sizinle sırlarını paylaşıyorsa, en azından dinlemeye çalışabilirsiniz.
MAYMUN
Çevrenizdekiler sizden bir şey saklıyor. Kendinizi dışlanmış hissetmenize gerek yok, kimbilir belki de size bir sürpriz hazırlıyorlardır.
HOROZ
Çevrenizdeki insanlardan gördüğünüz sevginin yapmacık olduğunu hissediyorsunuz. Yine de övgü ve şikayetleri zarif bir şekilde kabul etmeli, ama kendi içinizde bunları değerlendirmelisiniz..
KÖPEK
Üzerinizde baskı kurulmasına izin vermeyin. Bugün yapılacak yığınla iş var. Önceliklerinizi doğru olarak sıraladığınızı düşünüyorsanız, bir an önce sizin için en önemli olandan başlayın.
DOMUZ
İnsanlar, bütün cevapların sizde olduğunu ve bunları açıklayacağınızı düşünüyor olabilir. Ama bazen de bazı şeyleri kendi kendilerine keşfetmelerine izin vermek daha iyidir.