7 Kasım Çarşamba - Günlük Çin Burçları

7 Kasım Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Horoz burcu…
FARE
Çevrenizde hep iyi niyetli insanlar var olacak. Kişi, ne ekerse onu biçer. Kalbinizden zerre kötülük geçmediğini dillendirmenize gerek yok, herkes size tanıyor.
BOĞA
Her şeyi yeniden planlama zorunluluğu sizi çıldırtıyor. Bunu yaparken yardım almak işinizi kolaylaştırır.
KAPLAN
Bazı konulara çok fazla dikkat harcamanız gerekmez. Ancak bugün kafanızı meşgul eden önemli sorunlar var. En kısa zamanda üstesinden gelmek sizi rahatlatacak. Bu problemler üzerinde durmalısınız.
TAVŞAN
Söylemeniz gerekenlerin, kimsenin duymak istemediği şeyler olduğunu biliyorsunuz. Ancak açık konuşmazsanız bazı komplikasyonlara neden olacaksınız. Tavşan burcu kişiliğiniz insanları incitmeden konuşmaya dikkat eder.
EJDERHA
Zamanında konuşulmayan konular, büyük problemler olarak karşınıza çıkıyor. Önemsiz bulduğunuz mevzular için şimdi daha çok vakit harcamak zorundasınız.
YILAN
Sıkılmak için boş olmanız gerekmez. Sevmediğiniz bir iş yaparken de sıkılabilirsiniz. Ancak mecbur olduğunuzun farkındasınız. Eliniz kolunuz bağlı…
AT
Beyaz yalanlar söyleyen kişileri tespit edin. Çünkü onlar zararlı değil. Muhtemelen karşısındakini incitmemek için bu yola başvuruyorlar. Önemli olan kötü niyetli kişileri engelleyebilmek.
KEÇİ
Düşünce farklılıkları nedeniyle ortaya çıkan tartışmaları yönetmek hoşunuza gidiyor. Taraf olmadan seviyeli ve faydalı tartışlamalr yapılmasını sağlıyorsunuz.
MAYMUN
Akıldan çok hisleriyle hareket eden insanlarla baş etmeye çalışmak, çok da kolay değildir. Özellikle kendilerini nasıl hissettiklerine dair bir fikrinizin olmadığı durumlarda.
HOROZ
Çevrenizdeki insanlara hatalarını söyleyeceksiniz. Bunları duymaktan kaçanlar, uzun süre söylediklerinizi inkar edebilirler, çünkü dünyaya at gözlükleriyle bakıyorlar.
KÖPEK
Bazı şeyler yolunda gitmediğinde başkalarını suçlamak, insana kolay gelir. Aslında kimsenin suçu olmayabilir. Birşeye kimin neden olduğunu öğrenmek için boşa zaman harcamak yerine, nasıl üstesinden geleceğinize odaklanmalısınız.
DOMUZ
Siz kendinizi iyi hissediyorsunuz diye herkes böyle hissetmek durumunda değil. Kimseden sizinle birlikte eğlenmesini beklemeyin.