7 Ekim Pazartesi- Günlük Çin Burçları

7 Ekim Pazartesi- Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Maymun burcu…

FARE

Köşeye sıkıştığınızda aniden sinirlenebiliyorsunuz. Ters karakterler bir araya geldiğinde çatışma kaçınılmazdır. Sizi, savaşa çekmek isteyenler olabilir, dikkatli olun.

BOĞA

Birlikte yola çıkmaya hazırlandığınız insanlarla değerli görüşlerinizi paylaşmaya hazırsınız. Fakat bilinmeyenin çok olduğu bir yolda, sizden daha deneyimli kişilerin tavsiyelerini de gözardı etmemelisiniz.

KAPLAN

Bugün elinizi taşın altına koymalısınız. Daha önce kaçtığınız sorumluluklardan bugün kaçamayacaksınız. El ele verildiğinde bütün problemlerin üstesinden kolayca gelinebilir.

TAVŞAN

Genel olarak, hassas bir yapıya sahipsiniz. Ancak bundan da düşünceli davranmanızı gerektirecek bir durum yok. Kendinizi yıpratmayın. 

EJDERHA

Bugün karşınıza çıkan bir durumu yargılamakta aceleci davranmayın. Hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir. Önce olayı anlamaya çalışın.

YILAN

Bazı gerçekleri kendinize saklayarak gereksiz tartışmalardan kaçabilirsiniz. Ancak onların bildiği şeyleri ortaya çıkarmak için bildiklerinizi anlatmak zorunda kalabilirsiniz.

AT

İnsanların kötü davranışları yüzünden gerilmeye ve yaygara çıkarmaya çok meyilli bir atmosfer var. Şikayet edip dırdırlanarak kendinizi biraz iyi hissedebilirsiniz. Ancak etrafı galeyana getirirsiniz.

KEÇİ

Bir engelin üstesinden gelmek için enerji depolamak yerine, akılcı ve pratik çözümler bulmak daha etkili olur. Üstelik böylece daha az yorulmuş olursunuz.

MAYMUN

Maymun burcu kişiliğiniz bugün kendini canlı hissediyor ve çevresine enerji yayacak. Çünkü bugün kendinizi iyi hissetmek için birçok nedeniniz var, bunları fark edin.

HOROZ

Biri için iyilik yapacaksınız. Ancak hala yapacağınız şeyin etik olup olmadığını sorguluyorsunuz. Bu durumda, harekete geçmeden önce iyice düşünerek, dikkatle karar vermelisiniz, acele etmeyin.

KÖPEK

Hassas yapınız gereği, bugün kendini kötü hisseden kişilere yardım edeceksiniz. Hayatlarındaki her şeyin düzeleceği konusunda telkin edilmek onlara iyi gelecek.

DOMUZ

Kendi şansınızı kendiniz yaratabilir misiniz? Bazı şeylerin gerçekleşmesi için çok çalışmanız gerektiğini ve önünüzde uzun bir yol olduğunu biliyorsunuz.