7 Ağustos Salı - Günlük Çin Burçları

7 Ağustos Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Maymun burcu…
FARE
Fikirleri gerçeklerden ayırmak, gereksiz tartışmalardan uzak durmanıza yardım eder. Hakikatlerle ilgili birçok farklı bakış açısı olabilir. Hiç kimse düşüncelerinin gerçekle örtüşmediğini kabul etmez. Bu durumda tartışma çıkması kaçınılmazdır.
BOĞA
Bugün, etrafınızda kavga etmeye hazır birçok insan olduğunu fark edeceksiniz. Tartışmayı kimin başlattığı önemli değil. Verdiğiniz tepkiler ve cevaplar farkınızı yansıtır.
KAPLAN
Belki de etrafınızdaki insanlar için daha az uğraşmanın zamanı geldi. Herkes adına en iyi organizasyonu yapabileceğinizi biliyorsunuz. Ancak insanların kendi becerilerini gösterebilmelerine izin verin.
TAVŞAN
Şu an yapılan planlarda söz hakkınız olmasını istiyorsunuz. Ancak gelecekle ilgili planlar yapmaktan biraz korkuyorsunuz. Başlangıç olarak doğru girişler yapmanın daha iyi olacağını biliyorsunuz.
EJDERHA
Planlarınızı tartışmaya başladığınız ilk anda kendinizi biraz kötü hissedebilirsiniz. Çünkü yaptıklarınızı dikkatlice inceleyip kusur bulmaya niyetli kişiler olduğunu düşünüyorsunuz.
YILAN
Bir konudaki ısrarınız işe yarayacak mı, yoksa ayak direyerek insanların sizden nefret etmelerine mi neden olacaksınız? Bazı şeylerden vazgeçmek için biraz zamana ihtiyaç olup olmadığını anlamaya çalışın.
AT
Bir işi ilk seferinde mükemmel yapamadığınızda kendinizi kırmayın. Bazı dersler çıkardığınıza ve bir sonrakinde daha iyi olabileceğinize dair kendi kendinizi telkin edin.
KEÇİ
Tavsiye isteyeceğiniz insanlara güvenmeniz gerekir. Ancak bu, güvenmediğiniz insanların söylediklerini dikkate almayın anlamına gelmez. Aksine sadece dinlemekle kalmayıp, size mantıklı gelen her fikri uygulamaya koyulabilirsiniz.
MAYMUN
Bir an önce harekete geçmenin sözlerden daha etkili olduğuna inanıyorsunuz. Bugün yaptığınız şeyler üzerine söylenecek bir şey olsa da, susmayı savunuyorsunuz.
HOROZ
Kişisel inançlarınızın kuvvetli olması, şüphelerinizi göz ardı etmenizi gerektirmez. Şüphe her zaman düşman değil, aksine dost bile olabilir. Çünkü bazı şeyleri daha derinlemesine sorgulamanız için sizi teşvik eder.
KÖPEK
İzlediğiniz yolun, verilen tavsiyelerle çeliştiğini fark ettiniz. Bundan kimin sorumlu olduğunu bulmaya çalışacaksınız. Bütün noktalarda uzlaşma sağlayamasanız da ilerleme kaydedeceksiniz.
DOMUZ
İnsanların değiştirmesi gereken planlar, aklınızdakileri de etkileyebilir. İlk tepkiniz, içinizdeki öfkeyi az da olsa söndürdü. Ancak bu tavır, değişmesi gerekenlere engel olamayacak.