7 Ağustos Pazartesi - Günlük Çin Burçları

7 Ağustos Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Ejderha burcu…

FARE

Çevrenizdekilerin verdiği kararı destekliyorsunuz. Çünkü, istedikleri sonucu elde edebilmeleri için doğru olanı yapmaya çalıştıklarından eminsiniz.

BOĞA

Bugün sıra dışı fikirleriniz ortaya çıkabilir. Bu fikirler genelde sizin önerdiklerinize benzemeyen, çözüm odaklı önerilerdir.

KAPLAN

Bugün elinizi taşın altına koymalısınız. Daha önce kaçtığınız sorumluluklardan bugün kaçamayacaksınız. El ele verildiğinde bütün problemlerin üstesinden kolayca gelinebilir.

TAVŞAN

Genel olarak, hassas bir yapıya sahipsiniz. Ancak bundan da düşünceli davranmanızı gerektirecek bir durum yok. Kendinizi yıpratmayın. 

EJDERHA

Çevrenizdeki herkese seve seve yardım ediyorsunuz. Hiçbir çıkarınız olmadan yaptığınız iyiliklerin bir gün size döneceğini düşünüyorsunuz.

YILAN

Önemsiz sorunlarla uğraşarak çok fazla zaman kaybettiğinizi hissediyorsunuz. Öyleyse, bugünkü vaktinizi nasıl organize etmeniz gerektiğini önceden düşünün.

AT

Özgür ruhlu biri olduğunuz için tek başınıza olmak sizi çok mutlu ediyor. Yeterli olduğunuza ve katkı sağlayabileceğinize inandığınız bir işe girerseniz, kısa sürede başarıyı yakalayacağınızı biliyorsunuz.

KEÇİ

Sıra dışı karakterlerle uğraşmak oldukça ağır bir yüktür. Dikkat çekmek için bu şekilde davrandıklarını düşünseniz de, emin olamıyorsunuz. Onlar hakkında bir yargıya sahip olmadan önce sabırla gözlemleyin.

MAYMUN

Aklınızda birçok fikir var. Ancak öncelikli olarak yapmanız gereken işlerin üstesinden gelmek için daha çok çalışmak yerine, öncelikle oturup, bir öncelik sıralaması yapmalısınız. 

HOROZ

Sizi çokbilmiş olmakla itham eden insanların dönüp kendilerine bakmaları gerekiyor. Çünkü tek amacınız birilerine doğru yolu gösterebilmek.

KÖPEK

Olası tartışmalara karşı dikkatli olun. Ancak istemeden dahil olduğunuz sorunları çözecek paraya ve güce sahip olduğunuzu da unutmayın. 

DOMUZ

Bugün başkalarının lafıyla hareket etmek yerine, kendi muhakeme yeteneğinize güvenin. Ancak bu, kimseyi dinlemeyin demek değildir. Dinleyin ama, son kararı kendiniz verin.