6 Temmuz Cuma - Günlük Çin Burçları

6 Temmuz Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Fare burcu…
FARE
Tanımadığınız birinin kibar bir şekilde size yardım etmek istemesi hoşunuza gidebilir. Ancak hemen kabul etmeyin. Çünkü altından ne çıkacağını bilemezsiniz. Tabi ki iyimser olmalısınız ancak tedbiri elden bırakmamak gerekir.
BOĞA
Bazen insanların düşüncelerine dair varsayımda bulunmak kolaydır, çünkü bu kişiler, genelde aynı fikirde olduğunuz insanlardır. Ancak bugün sizden farklı bir görüşe sahip olabilirler. Durumu anlamak için birkaç soru sorun.
KAPLAN
Hafta ilerledikçe, bir şekilde plansız ve düzensizleştiniz. Eski halinize geri dönmek için zaman harcamaya değecektir. Acil dikkatinizi gerektiren birkaç sorun olabilir. Bunları hemen çözüme kavuşturmalısınız.
TAVŞAN
İnsanlarla ilgili yanlış bir izlenim edindiğinizi hissetmeye başlıyorsunuz. Şimdi onlara daha objektif bir ışık altında bakabilirsiniz. Ancak daha farklı muamele etmenize gerek yok.
EJDERHA
Başlangıçta sormanız gerekeni, o işi yaptıktan sonra sormanız, zaman kaybetmenize neden olabilir. Bazı şeyleri tekrar değerlendirmek zorunda kalmaktansa, başlangıç çizgisine geçmeden önce sormanız gerekenin ne olduğunu düşünmeye zaman ayırın.
YILAN
Yılan burcu kişiliğiniz beklenmedik şeyler baş gösterdiğinde hemen bir çözüm yöntemi bulabilir. Bugün karşınıza çıkan sürprizleri tahmin etmeye çalışmak yerine, üstesinden gelebileceğinize dair kendinize güvenin.
AT
Doğru olanı yapıp yapmadığınızı düşünüp duruyorsunuz. Ancak, bunu kestirebilmek gerçekten zor. Önünüzdeki engellere rağmen elinizden gelenin en iyisini yaptığınıza inanmalısınız.
KEÇİ
Bazı insanların hiçbir işe yardımı dokunmaz, çünkü ortaya çıktıklarında sürekli kaos yaratırlar. Bu sizin için bir karışıklığa yol açacaksa, hiçbir sorumluluk kabul etmediğinize dair sert bir konuşma yapabilirsiniz.
MAYMUN
Bugün daha hızlı olmalısınız, çünkü gün bittiğinde birçok işi de bitirmiş olmanız gerekiyor. Neyse ki Maymun burcu kişiliğiniz hayatı yoğun ve telaşlı yaşamaktan hoşlanıyor.
HOROZ
Pazar günündeyiz, ancak rahat bir nefes alıp dinlenemiyorsunuz. Çünkü zihninizi durduramıyorsunuz. Belirli problemler sürekli kafanızı meşgul ediyor. Bazı şeyleri tekrar düşünüp değerlendirmeniz gerekebilir.
KÖPEK
Önünüze çıkan fırsatın sizin için doğru olmadığını hissediyorsanız, insanların sizi ikna etmesine müsaade etmeyin. Harika fikirleri olabilir, ancak şu anda sizin hedeflerinize uygun olmadığını düşünüyorsunuz.
DOMUZ
Her durumun olumlu ve olumsuz yönleri vardır. Sadece artılarının eksilerden daha ağır gelip gelmediğini değerlendirin. Eğer eksileri daha çoksa, ilginizi başka tarafa yönlendirin.