6 Nisan Cuma - Günlük Çin Burçları

6 Nisan Cuma - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Yılan burcu…
FARE
Çevrenizde gerçekleşen olaylara karşı tedbirli olun. Ara sıra kendinizi hayal aleminde dolaşırken buluyorsunuz. Bu, Fare burcunun kişilik özelliğidir.
BOĞA
Otorite kurmaya çalışan insanlara baş kaldırmaya meyillisiniz. Bugün, özellikle bazı kişilerin beceriksiz olduğunu düşünüyorsunuz. Ancak göz ardı etmemeniz gereken iyi yönleri de var.
KAPLAN
İçinde bulunduğunuz durumla ilgili gelişmeler için, doğru anda doğru yerde olmanız önemlidir. Bugün bazı küçük başarılar elde edeceksiniz.
TAVŞAN
Aklınızdan geçenleri ifade edebilmek için kullanacağınız kelimeleri seçmekte tereddüt ediyorsunuz. Biraz mola verip kafanızı toplayarak konuşmaya başlamanızda yarar var.
EJDERHA
Karşınıza çıkan fırsarları değerlendirmek için önce anlamaya çalışın. Bir yanınız, var olan düzenlemeleri değiştirmek konusuna pek gönüllü değilken, diğer yanınız bu değişikliklerin daha iyi olacağı kanaatinde.
YILAN
Kıskançlık duygusu sizi, yapabileceğinizin en iyisini yapmaya teşvik eder. Ancak bu hislerin olumsuz etkilediği kişiler de yok değil.
AT
Kendiniz için doğru olmadığını hissettiğiniz mevzular, başkalarının doğrusu olabilir. Bu yüzden insanları inandığı şeyi yapmaları konusunda cesaretlendirin.
KEÇİ
İnsanlara verdiğiniz tavsiyeler yüzünden kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Bundan sonra kendinizi tutmanız gerektiğini düşünüyorsunuz.
MAYMUN
Bugün, aşkta umduğunuzu bulacaksınız. Tanıştığınız yeni insanlara karşı kendiniz olun ki şansı değerlendirebilesiniz.
HOROZ
Size, endişelerinden bahsetmek isteyen kişiler var. Vereceğiniz anlık cevaplardan tatmin olmasalar da, bir şekilde içinde bulundukları durumdan kurtulmalarını sağlayacaksınız.
KÖPEK
Birçok kez insanlara sorular sordunuz, ancak hala tatmin edici bir cevap alamadınız. Verdikleri yarım yamalak cevaplara herhangi bir ekleme yapmadıkları sürece memnun olmayacaksınız.
DOMUZ
Tartışmaya hazır olmadığınız konularda daha fazla rahatsız edilmek istemiyorsunuz. Ancak ısrarla peşinizi bırakmayanlar var.