6 Mayıs Pazartesi - Günlük Çin Burçları

6 Mayıs Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Horoz burcu…
FARE
Bugün bazı kişilerin, iş birliği yapmaya yanaşmayacağını hissediyorsunuz. Kasti şekilde zorluk çıkarttıklarını düşünmediğiniz için onları motive etmenin bir yolunu bulmak istiyorsunuz.
BOĞA
Bugün kendinizi birileriyle kafa kafaya verirken bulmanız kötü haber değil. Hararetli bir tartışma, bazen her iki tarafın da birbirini anlamasını sağlar. Ancak, kendi düşüncelerinizi söylemekten çekinmezken, karşınızdakini de dinlemek zorundasınız.
KAPLAN
Bugün hala çözmek zorunda olduğunuz birkaç konu varmış gibi görünüyor ve bazı insanlar dikkatinizi başka yere vermenizi istiyor. Önceliklerinizi dile getirirken net olmalısınız.
TAVŞAN
Aklınızdan geçenleri yakın bir arkadaşınızla konuşun. Çünkü kendi kendinize düşünüp duruyorsunuz ve işin içinden çıkamıyorsunuz.
EJDERHA
Bugün tedirgin karakterlerle baş etmeyi deneyecekmişsiniz gibi görünüyor. Onların bu huzursuz ruh hallerine kendinizi kaptırmamaya dikkat edin.
YILAN
Bir sorunu dikkatlice ölçüp biçmek güzel bir özelliktir, ancak bazen bu işlem için çok fazla zaman harcıyor olabilirsiniz. Böylece hareket gücü kaybı da yaşayabilirsiniz.
AT
Çevrenizdekiler, bazı konularda endişeli olduğu için yaptığınız işle ilgilenmiyormuş gibi davranacaklar. Bazen gelişme kaydetmek için, herkesin dikkatini çekmeniz gerekmez.
KEÇİ
Bazı kişiler size sorular soruyor. Merak etmelerini gerektirecek geçerli bir sebepleri varsa, sorularını cevaplayabilirsiniz. Bugünün doğru zaman olmadığını hissediyorsanız da detay vermek zorunda değilsiniz.
MAYMUN
İnsanlara gösterdiğiniz nezaket er ya da geç geri döner. Nasıl davranırsanız, aynı şekilde karşılık görürsünüz. Bugün etrafınızdakiler için gergin bir gün olacak. Kimseye yaklaşmayın.
HOROZ
Bazen bazı şeyleri göremiyorsunuz, çünkü çok dar bir açıdan bakıyorsunuz. Bir adım geri çıkarak resmin bütününü kolayca görebileceğiniz küçük bir köşe olduğunu fark edebilirsiniz. Daha geniş bir perspektif kazanmak, problemi çözmek için önemli bir adım olacaktır.
KÖPEK
Bugün huysuluğunuz üstünüzde… Ancak başkalarının lafları yüzünden böyle olduğunuzu düşünüyorsunuz. İnsanların ağzı torba değil ki büzesiniz. Kimseyi kontrol edemeyeceğinizi biliyorsunuz. Sadece kimleri ciddiye almanız gerektiği tercihinize kalmış…
DOMUZ
Bazen, kimseden bir şey istemeseniz de bazı insanlar ısrarla yardım etmeye çalışır. Bu kişileri yedekte tutmayı iyi bilirsiniz. Gelen yardımlardan ihtiyacınız olduğunda faydalanırsınız.