6 Kasım Salı - Günlük Çin Burçları

6 Kasım Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Maymun burcu…
FARE
Etrafındaki insanları kendi çıkarları doğrultusunda kullandığını fark ettiğiniz kişilerin sözlerinden etkilenmiyorsunuz. Zaten ne istediklerini az çok biliyorsunuz. Bu yüzden onların bulunduğu hiçbir etkinlik ve aktiviteye katılmıyorsunuz.
BOĞA
Hoşgörülü olmak, çevrenizdekilerin gözünde biraz daha yücelmenizi sağlayacak. Gösterdiğiniz sabrın karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz.
KAPLAN
İşler iyice dağılmaya başladığında, zamanınızı nasıl en iyi şekilde organize edebileceğinizi düşünün. Çünkü hayatınızı biraz daha sağlamlaştırmanın zamanı gelmiş demektir.
TAVŞAN
Koşulların değişmesi, tam olarak nerede duracağınızı anlamayı zorlaştırır. Son derece düşük ihtimal verdiğiniz olaylar, şimdi sizi şüphelendiriyor. Bu gibi durumlarda yapılacak en iyi şey içgüdülerinize güvenmektir.
EJDERHA
Hayal kurmanın zararı yok. Ancak aklınız sürekli başka bir yerdeyse, işinizi yapmak sizin için zorlaşır. Bugün dalıp gittiğiniz anlarda, gerçek dünyaya dönmek için çabalayın.
YILAN
Bugün, normalden daha cesaretli olmaya çalışabilirsiniz. Kendinizi kanıtlamak için sadece cesur olmak değil, aynı zamanda mantıklı da olmak gerektiğini unutmayın.
AT
Bazı kişilerden yardım bekliyor olabilirsiniz. Ancak bağımsız At burcu doğanız gereği, mutlu olmak için yola koyulacaksınız.
KEÇİ
Kendinizi, başkasının problemini halletmek zorunda hissetmeyin. Sizinle sırlarını paylaşıyorlarsa, onların hislerini paylaşın, fakat gereksiz yere sorumluluğu üstünüze almayın.
MAYMUN
Acele etmeyi gerektirecek bir durum yok. Sizi strese sokan insanlara, sakin olunması gerektiğini hatırlatın. Çünkü acele ederken bazı önemli detaylar atlanabilir.
HOROZ
İnsanlar sizden geri bildirim almak için sorular sorabilir. Ancak herşeyi anlatmanız gerekmiyor. Politik cevaplarla tecrübelerinizi kendinize saklamak, çevrenizdeki kıskanç insanlardan korunmanızı sağlar.
KÖPEK
İnsanların bazı şeyleri sırf sizi kızdırmak için yaptığını mı düşünüyorsunuz? Sizi yanlış yola sevk etmeyi görev edinmiş olmaları pek de mümkün değil. Davranışlarının sizinle alakalı olmadığını düşünmeyi tercih edin.
DOMUZ
Birilerinin gizli bir gündem yarattığına dair hisleriniz var. Gerçek motivasyonlarını nasıl ortaya çıkarabilirsiniz? Doğrudan amaçlarının ne olduğunu sormak, kendilerini savunma hissi uyandırabilir. Sıradan bir sohbetle ilgilerini çekip konuşma arasında doğaçlama sorular sorabilirsiniz.