6 Haziran Çarşamba - Günlük Çin Burçları

6 Haziran Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi At burcu…
FARE
İçinde bulunduğunuz güç duruma farklı bir perspektiften bakmak istiyorsanız, güvendiğiniz birkaç kişinin fikrini sormalısınız. Farklı fikirleri duymak, karar vermenizi kolaylaştırabilir.
BOĞA
Emin olmadığınız konularda fikir beyân etmekten vazgeçin. Çünkü, bu şekilde davranarak insanların sizden uzaklaşmasına neden oluyorsunuz.
KAPLAN
Birisi ya da bir şeyle ilgili yanlış neticelere varmış olabileceğinizi hissediyorsunuz ve bunu değiştirmek istiyorsunuz. Yapacağınız şey; dürüst olmak ve fikrinizi neden değiştirdiğinizi anlatmak.
TAVŞAN
Yakın bir arkadaşınız, iyi bir seçim yapmadığınızı söyleyebilir. Ancak bu ona göre doğru olmayan bir seçimdir. Kendi doğrularınızı bulmalısınız.
EJDERHA
Zekice fikirler sizi cezbediyor. Ancak derin bir değerlendirme yaptığınızda, bu fikirlerin uygulamada sorunlu olduğunu görebiliyorsunuz. Bu sorunlar çözülmezse, proje de başarılı olamaz.
YILAN
Belli bir konuda konuşmak istemediğinizi belirtmenize rağmen, yakın arkadaşınız hala aynı konuda ısrar ediyorsa; ne kadar kibar olursanız olun, sınırlarınızı belirleyerek, gereksiz gerilimlerin önünü almakta fayda vardır.
AT
Elinizdeki bilgileri tam olarak anladığınızdan emin olmalısınız. Kafanızda bazı sorular var. Ancak bu soruları sormadan önce, içinizdeki şüphelerin kaynağının ne olduğunu bulmaya çalışın.
KEÇİ
Kimseyle görüşmek istemiyorsunuz. Fakat gelen teklifleri de reddedemiyorsunuz. Çünkü değer verdiğiniz arkadaşlarınızı kırmak istemiyorsunuz. Ancak bugün geri çeviremediğiniz insanların, sizden uzun vadeli isteklerde bulunduğunu fark etmeniz gerekiyor.
MAYMUN
Yolunuzu değiştirmeniz gereken anı biliyorsunuz. Vazgeçmesi kolay olmayan bazı alışkanlıklar edinmiş olabilirsiniz, ancak gerektiğinde, duruma göre esneklik gösterebileceğinizi biliyorsunuz.
HOROZ
Güç bir durumun üstesinden gelmeniz gerektiğinin farkındasınız. Bu yüzden sorunla hemen yüzleşmek zorunda olduğunuzu biliyorsunuz. Ama belki de bu sorun sizin için, düşündüğünüz kadar da zor olmayabilir.
KÖPEK
Bir çok belirsizliğin olduğu bir günde, haftayı planlamanız mantıklı değil. Başka bir deyişle, bugün yapacağınız planları ilerleyen günlerde değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.
DOMUZ
Bazı şeyler, sizi rahatsız ediyor ve içinizden söylenmeye başlıyorsunuz. Ancak bugün söyleyeceğiniz şeyler, herkesin çıkarına olacak. Bunu algılamakta hiç zorlanmayacaklar.