6 Eylül Cuma - Günlük Çin Burçları

6 Eylül Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

Halâ neyin işe yaramadığını düşünüyorsanız, yaşananları aklınızdan geçirip hatalarınızı tespit etmelisiniz. Geride kalana çok fazla takılmamalısınız ama yapılan yanlışlardan ders almak her zaman gelecekte yarar sağlayacaktır.

BOĞA

Önceden söylemeyip içinizde tuttuğunuz bazı şeyleri artık söylemek istiyorsunuz. Sessiz kalmaktansa çekinmeden konuşmak sizin açınızdan daha iyi olacakmış gibi görünüyor.

KAPLAN

Kısa süre zarfında sizden beklenen çok şey varmış gibi hissediyorsunuz. İsteneni yapabileceğinizi biliyorsunuz. Ancak bu ilerleyen zamanlarda sizin için bir dezavantaja dönüşebilir.

TAVŞAN

Tarafsız, nazik kişiliğiniz gereği, herkes için mantıklı olacak bir anlaşmaya varmak için orta yolu bulmakta yardımınız dokunabilir.  İlgili herkes bir çeşit uzlaşmaya varılması gerektiğini bile de, aksi şekilde davranabilir.

EJDERHA

Yaptığınız planları değiştirmeyi düşündüğünüzde, hiçbir iş yapmadan değişim yaratabilir misiniz? Ya da yeni düzenlemelerin eskilerden daha iyi olacağını nasıl anlarsınız?

YILAN

Son günlerdeki pozitif ruh halinizden dolayı olaylara bakış açınız değişti. Sorun yaratan konuların, düşündüğünüz kadar şiddetli olmadığını göreceksiniz.

AT

Birileri üzerini örttüğü için bazı bilgilerin ortaya çıkmadığını hissediyorsanız, onlara daha fazla soru sormak işe yaramayacaktır. Riskleri iyi değerlendirip, çok güvendiğiniz kişilerden yardım isteyebilirsiniz.

KEÇİ

Keçi burcu kişiliğiniz fikir değiştirmekten hoşlanmaz. Çünkü insanların fikir değiştirdiğinizi yüzünüze vurmalarını istemezsiniz. Bakış açınızın niçin değiştiği konusunda dürüst olursanız böyle bir şey yapmazlar.

MAYMUN

Belli sonuçlara bağlanmaya bir son verin. Yapabileceğiniz her şeyi yaptığınızda sorunun üstesinden gelemezseniz, yardım almayı deneyin.

HOROZ

Memnun edilmesi kolay olan insanlar olduğu gibi, sadece şikayet etmekten zevk alanlar da mevcut. Çevrenize pozitif insanları toplarsanız, negatif durumlarla mücadele etmeniz daha da kolaylaşır.

KÖPEK

Bugün kendinizi birçok konuda gönülsüz hissediyorsunuz. İnsanların ısrarlarına aldırış etmeyin. Onlardan ustalıkla kaçabilmenin bir yolunu bulacaksınız, kendinize zaman ayırmalısınız.

DOMUZ

Birinin, duygusal olduğunu fark edebilirsiniz. Aşırı hassas olduklarına dikkat çekmenize gerek yok. Yorum yapmadan ve yargılamadan yardım edin.