5 Ocak Cuma - Günlük Çin Burçları

5 Ocak Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Domuz burcu…

FARE

İçinde bulunduğunuz zor durumu daha derinlemesine incelemelisiniz. Görünenlerin, altta yatan sebeplerle bir benzerliği olmayabilir. Gizli detaylar ortaya çıktığında, bazı şeyler daha mantıklı gelmeye başlayacak.

BOĞA

Planlarınızı biraz daha açmak için doğru zaman olduğunu hissediyorsunuz. Bazılarını kendinize sakladınız. Ancak umutlarınızı ve hayallerinizi konuşmaya başladığınızda, etrafınızdaki insanlardan otomatik olarak destek gelecektir.

KAPLAN

Gelecekle ilgili neler düşünüyorsunuz? Hırslarınızın peşinden gidiyor musunuz? Bazen başkalarının hayallerinin peşine takılıyorsunuz, çünkü tam olarak ne istediğinizden emin değilsiniz. Bu nedenle heyecan verici şeylerin peşinden gitmek iyi bir fikirmiş gibi görünüyor.

TAVŞAN

Bugün kendinizle gurur duymak için geçerli sebepleriniz var. Bazen böbürlenmeye değecek başarılarınızı insanların da bilmesi gerekir. Alçakgönüllü Tavşan burcu kişiliğiniz normalde başarısıyla övünmez, ancak bugünkü gururunuzu saklayamayacaksınız.

EJDERHA

Bazı insanların planlarınızla yakından ilgilenmesine ihtiyacınız var. Ancak bu kişileri insanları ikna etmek zor gibi görünüyor. Ne kadar direnirlerse dirensinler günün sonunda kazanan siz olacaksınız. Zaferinizin tadınız çıkarın. 

YILAN

Yılan burcu kişiliğiniz beklenmedik şeyler baş gösterdiğinde hemen bir çözüm yöntemi bulabilir. Ancak At burcunun güne koyduğu kurallar, ani sürprizler getirebilir. Bu sürprizleri tahmin etmeye çalışmanın gereği yok. Sadece üstesinden gelebileceğiniz konusunda kendinize güvenin.

AT

Etrafınızdaki insanların kendini sizin kadar enerjik hissetmediğini düşünüyorsunuz. İnsanları daha aktif olmaları konusunda teşvik etmek istiyorsanız, iyi bir örnek göstermeniz  gerekiyor. Bir şey yaparken ne kadar eğlendiğinizi görmeliler.

KEÇİ

Herhangi bir sorunun üstesinden gelemediğinizde doğru yolu bulmak için çabalıyorsunuz. Bazen durmanız ya da alternatif bir yol bulmanız gerektiği için karşınıza bir engel çıkıyor olabilir.

MAYMUN

İnsanlar göründüğünden daha akıllı olabilir. Zekalarını, kasıtlı bir şekilde saklıyor değiller. Sadece kapasiteleri dahilindeki becerileri üzerinde durmuyorlar. Bu yüzden kimseyi küçümsemeyin. 

HOROZ

Bugün etrafınızdaki herkes kendi işine gömülmüş gibi görünüyor. Size katılmak isteseler de, yoğunluktan başlarını kaldıramıyorlar. Kendi ailelerine bile vakit ayıramıyorken sizin ikinci planda kalmanız gayet doğal.

KÖPEK

Bugün sizi kızdıran nedir? Hoş olmayan şeylere endişelenmeyi bir kenara bırakmanız gerektiğini biliyorsunuz. Pozitif olmalı ve bunu sürekli kendinize hatırlatmalısınız.

DOMUZ

Bazı şeyler, sizi rahatsız ediyor ve içinizden söylenmeye başlıyorsunuz. Ancak bugün söyleyeceğiniz şeyler, herkesin çıkarına olacak. Bunu anlamakta zorlanmayacaklar.