5 Nisan Perşembe - Günlük Çin Burçları

5 Nisan Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Ejderha burcu…
FARE
Çevrenizde, çıkarcı ve bencil insanlar var. Bu kişilerin çevirdiği oyunlara aldanmıyorsunuz. Güne güzel başlamak için bu tip oyunlardan uzak durmak istiyorsunuz.
BOĞA
Bazen kararsız kalıp ne yapacağınızı bilemezsiniz. Artık bir seçim yapmanız gerektiğinin farkındasınız. Hangi yoldan gideceğinize karar verdiğinizde, otomatik olarak bazı önlemler aldığınızı göreceksiniz.
KAPLAN
Bazı iniş ve çıkışlar yaşamış olsanız da, zamanın hızlıca aktığını hissediyorsunuz. Bugün karşılaşacağınız ne varsa, üstesinden gelmeye hazır olduğunuza inanın.
TAVŞAN
Bugünün enerjisi size heyecan yaşatarak harekete geçirecek. Yeni günde normalde asla denemeyeceğiniz işlere adım atacaksınız.
EJDERHA
Neyi ne için yapmak istediğinize karar vermeniz gereken anlar var. Bir planınız yoksa, daha esnek davranmak için kendinize izin verin.
YILAN
İnsanların rekabet hırsı içinde olduğunu fark ettiğinizde geri çekilmek ve onları izlemek isteyeceksiniz. Ancak yarışa dahil olmak da istiyorsunuz. Bu ikilemden kurtulun.
AT
Güne heyecanla başlayabilirsiniz. Ancak gün içindeki ihtimalleri düşündüğünüzde, kaderinizi kontrol etme isteği hissedebilirsiniz.
KEÇİ
Geriye dönüp geçmişe baktığınızda, hatırladığınız her şeyin sizi heyecanlandırdığını fark edeceksiniz. Bazı alanlarda gösterdiğiniz gelişmelerin, aslında zamanla gerçekleştiğini göreceksiniz.
MAYMUN
Bugün, insanları ikna etmek konusunda size yardımcı olacak güç ve bilgi aslında içinizde var, ürkekliğinizi bir kenara bırakıp harekete geçmelisiniz.
HOROZ
Biri için iyilik yapacaksınız. Ancak hala yapacağınız şeyin doğru olup olmadığını düşünüyorsunuz, çünkü bunun etik olup olmadığını sorguluyorsunuz.
KÖPEK
Bugün hiçbir şey planladığınız gibi gitmiyor, ancak bunu bir fırsata çevirebilirsiniz. Hatalar, yeni teknikler öğrenmek için şans yaratabilir.
DOMUZ
Domuz burcu kişiliğiniz, açık ve anlaşılır biri olduğuna inanıyor. Gerçekleri görmek istemeyen bir arkadaşınız ise ısrarla direniyorsa boşuna uğraşmayın.