5 Mart Salı - Günlük Çin Burçları

5 Mart Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Keçi burcu…
FARE
İnsanların, ellerinden gelenin en iyisini ortaya koyduklarını fark edebilirsiniz. Ancak aynı zamanda bunun çok büyük bir çaba gerektirmeyen bir iş olduğunu da biliyorsunuz.
BOĞA
Bugün kendinize karşı cömert olun. Yapacak çok işiniz var. Yine de dinlenmek ve rahatlamak için kendinize zaman tanımalısınız. Boğa burcu kişiliğiniz gerçekten yapılması gereken işleri unutmaktan hoşlanmaz.
KAPLAN
Her zaman iyimser bir bakış açısına sahipsiniz. Problem yokmuş gibi davranırsanız, kendinizi sabote edebilirsiniz. Daha gerçekçi yaklaşımlar sergilemek sizin açınızdan iyi olacaktır.
TAVŞAN
Etrafınızdaki insanlar her şeyi kendi yöntemleriyle yapmaktan hoşlanıyor. Ancak bazı işler daha önce başka yöntemlerle de yapıldı. Dolayısıyla yeni yollar denemekte cesur davranabilirsiniz.
EJDERHA
Geriye baktığınızda ne kadar gelişme kaydettiğinizi görebiliyor musunuz? Kendinizi çok zorluyorsanız, yarattığınız farkı da görebilirsiniz. Buna göre, bir sonraki adımınızı dikkatlice düşünerek neyi ne zaman yapacağınızı planlayabilirsiniz.
YILAN
Bazen bazı işler için başkalarını görevlendirerek kendinize zaman yaratabilirsiniz. Ancak her şeyi istediğiniz yöntemle yapabilmek için sürekli birilerine ihtiyacınız olacağına dair düşüncelerden vazgeçmelisiniz. Kendi kendinize yetebilirsiniz.
AT
Başarılarınızı konuşmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlasa da, diğer insanlara itici geliyor. Kibirli davrandığınız ve kendi başarılarınızı sürekli dile getirdiğinizde, bunların insanlar üzerindeki etkisi azalır.
KEÇİ
Yakın bir arkadaşınızın bugün fazlasıyla hassas olduğunu görüyorsunuz. Dolayısıyla aranızdaki anlaşmazlığı konuşmak için doğru zamanlama değil. Bu durum sizi rahatsız etse de birkaç gün daha beklemek zorundasınız.
MAYMUN
Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız, vermek zorunda olduğu bir kararla ilgili sizden yardım istiyor. Siz de yardım etmek istiyorsunuz, edebilirsiniz de... Sadece zamanınızı iyi organize etmeniz gerekiyor.
HOROZ
Olumlu haber niteliği taşıyan konular sizin için nedense problem teşkil edebiliyor. Gerçekleşmesini istediğiniz şeyleri beklerken ısrarcı olmaktan vazgeçmelisiniz. Sakin ve sabırlı olmaya çalışın yoksa hem çevrenizdekileri sinirlendiriyorsunuz hem de kendiniz strese giriyorsunuz.
KÖPEK
Arkadaşınız, ucu size dokunacak bir karar vermeden önce sizinle konuşmak istiyor. İstemeden yaptıklarını anladığınız konular varsa, bu sizi kırmamaya çalıştıklarını gösterir. Dolayısıyla onlara yardımcı olmak için memnuniyetle bir şeyler yapmalısınız.
DOMUZ
Sözünü tutmayan insanlara, söz verdiklerini hatırlatmanın tam zamanı. Bunu, sıradan bir sohbet anında ufak ve zararsız imalarla yapabilirsiniz. Çünkü kimseyi kızdırarak kendinizden uzaklaştırmak ve konuyu tartışma boyutuna getirmek istemezsiniz.