5 Kasım Pazartesi - Günlük Çin Burçları

5 Kasım Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Keçi burcu…
FARE
Sözünü tutmayan insanların bu davranışı tekrarlayacağından şüpheniz yok. Bu düşüncenizi yüzlerine söylemenizden pek de memnun olmayacaklar.
BOĞA
Bugün olanları gereğinden fazla büyüterek gününüzü zehir etmeyin. Bir takım şeyleri görmezden gelmek, sizin iyiliğinize olacak.
KAPLAN
Kaplan burcu kişiliğiniz risk almaktan hoşlanmaz. Bugün bir şans vereceğiniz şeyleri dikkatlice anlamaya çalışmanız gerekiyor. Çünkü görünenin altında bir karmaşa yatıyor olabilir.
TAVŞAN
Taraflar söz konusu olayın sadece kendiyle ilgili olan kısmını anlatıyorsa, diğer tarafın da neler söyleyeceğini dinlemek gerekir. Herkes bir kere de olsa fikir alışverişinde bulunabilse, farklı düşüncelerinin farkına varacaklar...
EJDERHA
İnsanların, yeteneklerinizi sizden değil de bir başkasından duyması daha etkileyici. Bu yüzden kendinizi övmekten vazgeçin.
YILAN
Yakın arkadaşınızla direkt olarak konusmanız gerekiyor. Yaptığı işi aslında yapmıyormuş gibi görünüyor. Ancak, bu yanlış bir izlenim yaratıyor.
AT
Fikrinizi değiştirmek önceliğiniz ve bugün sadece bunun üzerinde çalışacaksınız. Bu konuda sizinle birlikte mücadele verecek olanlar var. Birbirinize destek olabilirsiniz bu yolda.
KEÇİ
Bugün karşılaştığınız zorluk hakkında konuşmamanız gerektiğini düşünmeyin. İnsanların baş edemediği problemlerden siz sorumlu olmak istemiyorsunuz ve bu konuda haklısınız.
MAYMUN
Maymun burcu kişiliğiniz, hoşuna gideni yaparken hep aceleci davranır. Bugün sizinle sohbet etmek isteyen insanlar var, onlara zaman ayırın, size yardımları dokunabilir.
HOROZ
Önemli olan, sevmediğiniz insanlarla bile medeni bir şekilde diyalog kurabilmektir. Size katılmaları konusunda ısrarcı olmak istemiyorsunuz. Aranızda kuvvetli bir bağ olmadığını düşünüyorsunuz ama iletişiminizi arttırmadan bunu bilemezsiniz.
KÖPEK
Düşünceleriniz arasında ileri geri gidip geldiğiniz anlar var. Böyle durumlarda iç güdülerinize güvenebilirseniz, sandığınızdan daha çabuk karar verebilirsiniz.
DOMUZ
Arkadaşınızın fikrine katılmayabilirsiniz ve bu konuda onu desteklemek de istemiyorsunuz. Ondan farklı bakış açılarına sahip olduğunuz noktalara açıklık getirin. Söylediklerinizi düşünmeye teşvik edin.