5 Haziran Çarşamba - Günlük Çin Burçları

5 Haziran Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Tavşan burcu…
FARE
Canınızı sıkan şeyleri yakınlarınız ve sevdiklerinizle konuşun. Çünkü zihninizin, problemi bloke etme girişimleri işe yaramayacak.
BOĞA
Bazı şeyler başınızı ağrıtıyor. Cevapsız kalan bir soruya nasıl cevap bulabileceğinizi düşünmeye bir son verin. Her şeyin cevabını sizin bulmanız gerekmiyor, bazı şeyler zamana bırakılmalı.
KAPLAN
İnsanlarla uğraşmak söz konusu olduğunda, kendinizden emin olmanız gerekir. Bu kişi bir tanıdık da olabilir bir yabancı da… Bilerek ya da bilmeyerek sınırlarınızı zorlayacaklardır, sinirlenmemeye çalışın.
TAVŞAN
Yarım kalmış işlerle meşgul olmanın zamanı geldi. Bir şey yapmanız gerektiğinin farkındasınız, ancak nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, program yapmalısınız.
EJDERHA
Yakın bir arkadaşınız bugün kaotik bir ortam yaratıyormuş gibi görünüyor. Başkalarının yarattığı karmaşayla baş etmek istemiyorsanız, uzaklaşın.
YILAN
Belli bir konuda konuşmak istemediğinizi belirtmenize rağmen, yakın arkadaşınız hala aynı konuda ısrar ediyorsa; ne kadar kibar olursanız olun, sınırlarınızı belirleyerek, gereksiz gerilimlerin önünü almakta fayda vardır.
AT
Bugün çevrenizdeki insanların duygusallığını hissediyorsunuz. Ancak onların yerinde değilsiniz, sanki kendi başınıza gelmişçesine yüklenmeyin tasaları.
KEÇİ
Hayatınızı anlamlandıran şeyleri düşündüğünüzde, yaşam amacınızı keşfetmeye çalışıyorsunuz. Cevapları hemen bulmaya çalışmayın, kendinize zaman tanıyın.
MAYMUN
Problemlerle tek başınıza uğraşmanız gerektiğini düşünmeyin. Çünkü sizin için zorlu olan konuları basit bir şekilde halledebilecek insanlar vardır
HOROZ
Bazı günler pratik gibi görünen fikirler, sonradan ayağınıza dolanabilir. Detayları, etrafınızdaki insanlarla görüşmenin tam zamanı.
KÖPEK
İyi bir arkadaş olduğunuzu düşünüyorsunuz, ancak buna karar verecek kişi siz değilsiniz. Etrafınızdaki insanlara sormak gerekir.
DOMUZ
İnsanlar sizden hep daha fazlasını istiyor, çünkü yapabileceğinizi biliyorlar. Vaadlerinizi yerine getirmek için kendinize cömertçe zaman verin.