5 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

5 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

Hatalı olduğunu kabul etmek, cesaret ister. Çoğu insan hata yapmamış gibi davranır ve kimsenin bunu fark etmediğini düşünür. Dürüst olup hata yaptığını kabul etmenin daha mantıklı olduğunu biliyorsunuz.

BOĞA

Bazı insanlar, sırf diğerlerinin tepkisini görmek için tartışmalı konuları gündeme getirmekten keyif alır. Tartışma peşinde oldukları için de doğal olarak fikirlerine katılmanızı istemezler. 

KAPLAN

Bugün kontrolünüzü kaybedebilirsiniz. Bugünün enerjisi biraz gerilmenize neden olabilir. Sinirlenmeye başladığınızı hissettiğinizde, kendinizi sakinleştirecek birşey bulmalısınız.

TAVŞAN

Gecikmeler sinir bozucu olabilir. Hiçbir iş, istediğiniz hızda ilerlemiyor. Ancak sinirlenmek de size bir şey kazandırmaz. Söz konusu işleri hızlandırmak için yapabileceğiniz bir şey yoksa, dikkatinizi başka tarafa yönlendirmelisiniz.

EJDERHA

İnsanlar aklınızı çelmeye çalışsa da, sizi ilgilendirmeyen problemlerle uğraşmanın gereksiz olduğunu hissediyorsunuz. Neleri yapıp yapamayacağınızı bilsinler. Gerçekten yardıma mı, yoksa moral desteğine mi ihtiyaçları olduğunu sorun. 

YILAN

Ufak detaylar üzerinde duran insanlar, gelecek başarıları engeller. Yapamadıkları işlerle ilgili birçok bahaneleri vardır. Bu durumun, planlarınızı gerçekleştirme yolunda bir engel teşkil etmesine izin vermeyin.   

AT

İnsanlar fikirlerinizin destekçisi olsa da, bütün detayları anlamaları kolay değil. Bu yüzden önemsiz ayrıntıları anlatmanızın manası yok. Çevrenizdekileri bunaltmayın.

KEÇİ

Birilerinin fikrini değiştirmeniz mi gerekiyor? Bazen sadece bir yöne doğru bakmaktansa alternatif stratejiler aramak daha akıllıca olabilir. Bunu yaparken de sırtınızı yaslayabileceğiniz insanlar olabilir.

MAYMUN

Yakın arkadaşınızın söylediği bazı şeyler sizi üzdü. Ancak kişisel olarak algılamayın. Kibarca, ağzından çıkanların sizi ne kadar incittiğine dikkat çekin. Eğer kötü niyetli değilse, en kısa sürede özür dileyecek ya da bunları söyleme sebebini sizinle paylaşacaktır.  

HOROZ

Sizi çileden çıkaran bir durumla karşı karşıya kaldığınızda soğuk kanlılığınızı korumak kolay olmuyor. Ancak sinirlenerek bir gelişme kaydedemiyorsunuz. Sakin kalırsanız, olanlarla baş edebileceğiniz en iyi çözüm yolunu bulabilirsiniz.

KÖPEK

Mutluluğu parayla satın alabilir misiniz? Ancak parasızlığın mutsuzluk getirdiği de yadsınamaz bir gerçek. Yüzünüzü güldürenin hangisi olduğunu iyice düşünmelisiniz. Bir orta yol bulmaya çalışın.

DOMUZ

İnsanları alkışlamak, kendilerini iyi hissetmelerini sağlar. Başarılarından dolayı tebrik edin, iyi dileklerinizi eksik etmeyin. Çevrenizdekilerle ilgili güzel haberler duymak moralinizi yükseltir. Bu şekilde davranmak da sizi yüceltir.