4 Ocak Perşembe - Günlük Çin Burçları

4 Ocak Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Köpek burcu…

FARE

Özel bir karar vermeniz için sizi aceleye getiren insanlar var. Bazı noktalar üzerinde daha fazla düşünmeniz gerekiyor olabilir. Dikkati elden bırakmayın.

BOĞA

Zorlukları önceden tahmin edip, ona göre davranmak, zor durumda kalmaktan kaçınabilmek anlamına gelir. Önünüze çıkan engelleri dikkate alıp doğru değerlendirerek ilerlemelisiniz.

KAPLAN

Düşüncelerinizi bir şekilde eleştiren insanlar olduğunu hissediyor musunuz? Size zor zamanlar yaşatacaklarını düşünmek yerine, olaya başka bir pencereden bakmanızı sağlayacaklarının farkına varın.

TAVŞAN

İkna gücü yüksek olan bir arkadaşınız, fikrine katılmanız için ısrar ediyor. Belli tereddütleriniz olsa da son günlerde oldukça heveslisiniz, harekete geçin.

EJDERHA

Haftaya başlarken yeni plan ve maceraları düşünüyorsunuz. Ancak tembellik ettiğiniz için elinizde hala bitmeyen işler var. Bunları bitirmek için özel bir çaba harcarsanız, haftaya dinlenmiş bir şekilde başlamayı başarabilirsiniz.

YILAN

Bütün çabanıza rağmen, hala hedefe çok uzak olduğunuzu hissediyorsunuz. Bazen sabırlı ama ısrarcı olmanız gerekir. Sabırlı olmak hiçbir şey yapmadan beklemek anlamına gelmez. Sadece 'bazı şeylerin çabucak olmasını beklemeyin' demektir.

AT

Bugün bazı kişilerden yardım gelmesini bekliyor olabilirsiniz. Bu yardımı beklese de kabul etmeyecek olan bağımsız At burcu doğanız, kendini mutlu etmek için yola koyulacak.

KEÇİ

Bazen insanların kendi kararlarını almasına izin vermeniz gerekir. Sizden akıl almak isteseler de, cevabın bütününü vermemelisiniz. Doğru yolda olmadıklarında rehberlik edebilirsiniz, ancak boşlukları onlar doldurmalı.

MAYMUN

Karşı karşıya kaldığınız zor durumundan başarıyla sıyrılmak için özel bir çaba harcamanız gerekiyor. Ancak bu konudaki becerilerinize olan güveninizle ilgili hiçbir endişe taşımıyorsunuz.

HOROZ

Hiç kimse verileri, sizin kadar detaycı bir zihniyetle incelemiyor. Bunları dile getirdiğinizde ise size imalı bakışlar atan insanlar var. Ancak ne olursa olsun, gözden kaçan noktalara dikkat çekmeniz gerekiyor.

KÖPEK

Biraz dikkatli olmak, kendiniz için yaptığınız en iyi şey olabilir. Köpek burcu kişiliğiniz kendinden oldukça emin. Ancak etrafınızdaki insanlar aceleci olmanız konusunda sizi uyarıyorsa, onları dikkate almalısınız. Bildikleri bir şey olabilir.

DOMUZ

Haklı olsanız bile, otorite olmaya hevesli değilsiniz. Etrafınızdaki insanlara yönetici ya da patron gibi yaklaşmadığınızda, onlardan istediklerinizi daha kolay elde edebileceğinizi düşünüyorsunuz.