4 Nisan Çarşamba - Günlük Çin Burçları

4 Nisan Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Tavşan burcu…
FARE
Zaman kazanmak adına aceleyle yanlış kararlar veren yakın arkadaşlarınızı uyarmalısınız. Neler olduğunu görmelerini sağlamanız gerekiyor. Yardımınızdan memnun kalacaklar.
BOĞA
İnsanların olaya bakış açıları bütün planlarınızı alt üst edebilir. Çünkü hesap edemediğiniz tek taraflı fikirler inşa etmiştiniz. Yapacağınız iş birliği ufkunuzu genişletecektir.
KAPLAN
Kaplan burcu kişiliğiniz sürekli kazanan kişi olmak istiyor. Bertaraf edilmek, onu çileden çıkarıyor. Böyle anlarda katlanılmaz birine dönüşüyor.
TAVŞAN
Yakın arkadaşınızın düşüncelerine katılmanız pek mümkün olmasa da onu dinlemek istiyorsunuz. Bir şey kaybetmeyeceğiniz gibi, kazançlı bile çıkabilirsiniz.
EJDERHA
Bugün yaşanan son dakika değişiklikleri genel olarak hoşunuza gidecek. Beklenmedik bir anda var ortaya çıkmaları sizi heyecanlandırıyor. Ancak etrafınızdaki insanlar sizinle aynı fikirde değil.
YILAN
Kafanızda aynı düşünceler dolaşıp duruyor. Şu anda, sorunları nasıl ele almanız gerektiğini bilemiyorsunuz. Her şeyi zamana bırakın, bekleyin ve görün.
AT
İnsanların kötü davranışları yüzünden gerilmeye ve yaygara çıkarmaya çok meyilli bir atmosfer var. Şikayet edip dırdırlanarak kendinizi biraz iyi hissedebilirsiniz. Ancak aynı zamanda etrafı da galeyana getirirsiniz.
KEÇİ
Bir engelin üstesinden gelmek için enerji depolamak yerine, akılcı ve pratik çzöümler bulmak daha etkili olur. Üstelik böylece daha az yorulmuş olursunuz.
MAYMUN
Bir tartışmayı, genelde sözlü bir mücadele olarak görürsünüz. Bugün de kelimelerle aranızın iyi olduğunu fark edecek ve karşınızdakini alt edeceksiniz.
HOROZ
Yakın bir arkadaşınıza, anlatıp anlatmamakta kararsız kaldığını bir konu var. Kendinizi tutsanız bile, bir sre sonra bu sorunu konuşmanız gerektiğini göreceksiniz.
KÖPEK
Tartıştığınız konuya olan ilginiz azaldığında, bir noktaya varmış olacaksınız. Ancak yapmak istedikleriniz konusunda bu kadar net olduğunuz bir dönemde, daha neyi açıklamanız gerektiğini bilmiyorsunuz.
DOMUZ
Düşünceleriniz, hareketlerinizi etkiliyor. Ancak bu durum, pozitif düşünmenize engel değil. Bu gününüz güzel geçecek.