4 Mayıs Cuma - Günlük Çin Burçları

4 Mayıs Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Horoz burcu…
FARE
Yapılması gerekenleri anlamak, düşündüğünüz kadar zor değil. Geneli gördüğünüzü dile getirmek, gözden kaçırdığınız ya da yanlış yorumladığınız noktaları netleştirmenize yardım edecektir.
BOĞA
Etrafınızdaki insanlar kolayca aklınızı çelemeyecek. Söylenenlere mizahi açıdan yaklaşacaksınız, ancak insanlar gerçekten ciddiye alınmak istiyor. Onlarla dalga geçtiğinizi düşünmelerine fırsat vermeyin, iletişim şeklinize önem verin.
KAPLAN
Yoğun bir haftanın içindesiniz. Önünüzdeki birkaç günlük programı organize etmek için zaman ayırın. Ne yapacağınızı ve nereye gideceğinizi zaten biliyor olabilirsiniz. Ancak program çıkarıp, yapılanlara tik atmak, başarı hissi vererek motive olmanızı sağlar.
TAVŞAN
'Bağışlayıcı ol' demek kolaydır. Ancak uygulaması zordur. Yine de affedilebileceğini düşündüğünüz konularda ilk hedefiniz affetmeye çalışmak olmalı. Bu uzun vadede çok daha iyi hissetmenizi sağlar.
EJDERHA
Ayağınıza kadar gelen fırsatla ilgili şüpheleriniz var. Normalde, Ejderha burcu kişiliğiniz bir şey yapmak istediğinde kendini çekinmeden o işin içine atar. Demek ki gerçekten şüphe uyandıran bir durum söz konusu. İçiniz rahat edene kadar, konuyu iyice irdeleyin.
YILAN
Beklemediğiniz gelişmeleri hesaba katarak bazı düzenlemeler üzerinde zaten oynama yapmış olsanız da, her şeyi yeniden organize etmeniz gerekiyor. Bu durumdan hoşnut olmasanız da yeni planlar hazırlamaya vakit ayırmak zorundasınız.
AT
Sizinle bir şey yapmak isteyen insanlar var. Bu da hoşunuza gidiyor. Ancak bir takım olmaya kalkıp, ürettiğiniz fikirler uygulamaya geçildiğinde bazı pürüzler yaşanabilir.
KEÇİ
Muallâkta olan konuları siz zaten biliyordunuz ve bir süre önce değişik durumlara göre planlar yaptınız. Artık rahatlayıp olacakları bekleyebilirsiniz.
MAYMUN
Gerçekçi olmayan bazı değişimleri benimsemiş görünüyorsunuz. Ancak problemleri tartıştığınız kişiler, bazı düzenlemeleri yeniden düşünmeniz için size baskı yapacaktır. İyi düşünün ve değerlendirin.
HOROZ
Güç bir durumun üstesinden gelmeniz gerektiğinin farkındasınız. Bu yüzden sorunla hemen yüzleşmek zorunda olduğunuzu biliyorsunuz. Ama belki de bu sorun sizin için, düşündüğünüz kadar da zor olmayabilir.
KÖPEK
Köpek burcu kişiliğiniz insanlarla iyi geçinmek için çaba harcar. Ancak bugün, söylenmemiş şeyler olabileceğini hissediyorsunuz. Dürüst davrandığınızda, söyleyeceklerinizden memnun olmayacak kişiler var.
DOMUZ
Birilerinin bir şekilde sizi taklit ettiğinin farkına vardığınızda epey gururunuz okşanabilir. Çünkü sizi beğeniyor ve sizin gibi olmak istiyorlar demektir. Ancak herkesin kendi gibi davranmasının daha mantıklı olduğunu biliyorsunuz.