4 Haziran Salı - Günlük Çin Burçları

4 Haziran Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Kaplan burcu…
FARE
Bazen herkes sizinle aynı fikirde olmayabilir. Tüm ayrıntıları anlatmış olsanız bile, fikir birliğine varılamayabilir. Her konuda ortak bir görüş peşinde koşmanıza gerek yok.
BOĞA
Alışkanlık olarak değerlendirdiğiniz şeyler, aslında insanlar tarafından saygı duyulan özelliklerdir. Dolayısıyla, basit olarak gördüğünüz bir iş için övgü aldığınızda, iğnelendiğinizi düşünmeyin.
KAPLAN
Bazı kişileri memnun edemeyebilirsiniz. Onları kendi tarafınıza çekmek için daha fazla uğraşmak zorunda değilsiniz. Onları mutlu etmeniz gerektiğini düşünmeyin.
TAVŞAN
Bazen başaramazsınız, ancak aslında istediğinizi elde etmenin yolu budur. Olağanüstü durumlarda bile kendinizden emin bir şekilde hareket edebilirseniz, etrafınızdaki insanlar size güven duyar.
EJDERHA
Bazen, uğraşmasının gerçekten zor olduğunu düşündüğünüz kişiler, birden U dönüşü yaparak size yardım etmeye çalışabilir. İyi niyetli olduklarını gördüğünüzde onları bazı konularda teşvik edeceksiniz ama tedbiri de elden bırakmayın.
YILAN
Bugün aslında önemli olan; meseleleri değil, insanları ve duygularını nasıl idare ettiğiniz olacak. Şüpheci insanları ikna edebilmek için bazı bilgileri kanıtlamanız gerekecek.
AT
İnsanların fikrinizi değiştirmeye çalışması, planlanlarınıza dair, kafanızın karışmasına neden olarak, hızınızı kesebilir. Ancak siz, insanların size katılmasını beklemeden, yapmanız gerekenleri kendi başınıza yapmaya yetecek azme sahipsiniz.
KEÇİ
Şartlar sizi, planlarınızda değişiklik yapmaya zorladığı anlarda, tüm planlarınızı değiştirmeden önce en azından olanları düşünerek objektif olarak tekrar değerlendirmeniz iyi olacaktır.
MAYMUN
Bugün size gelen bilgilere göre hareket etmek zorundaymışsınız gibi hissetmeyin. Bilgilerin doğruluğunu kontrol etmek için kendinize vakit ayırın. Sakin kalmalısınız.
HOROZ
Söylemeniz gereken şeyler var ve doğru kelimeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Önemli olan insanların, tam olarak nerede durduğunuzu bilmelerini sağlamaktır.
KÖPEK
Bazen, bazı tercihlerin sonu açıktır ve kendiniz için doğru kararı verdiğinizden eminsin olamazsınız. Bu durumda olayı zamana bırakıp, karşınıza çıkan engelleri birer birer aşmaya çalışır verdiğiniz karar yanlış ise gidiş yolunda düzeltmenin yollarını bulabilirsiniz.
DOMUZ
Bazı şeyleri yapmakta ısrarcı olmamanın daha hayırlı olduğu zamanlar vardı. Bu aşamaya gelmeden önce, neyi başarmaya çalıştığınızı biraz daha irdelemekte fayda vardır.