4 Eylül Çarşamba - Günlük Çin Burçları

4 Eylül Çarşamba - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Köpek burcu…

FARE

İnsanların size zor zamanlar yaşattığını düşünüyorsunuz ama belki de siz aşırı hassassınızdır.  İnsanların sizi kışkırtmak gibi bir amaçlarının olmaması da mümkün. İletişim kurun onlarla ve nedenlerini anlamaya çalışın.

BOĞA

Bugün etrafınızda iyimser insanlar var. Doğal olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Çevrenizdekiler ve arkadaşlarınız arasında bardağın dolu tarafını görebilen neşeli insanları arayıp bulun ve onlarla daha sık görüşün.

KAPLAN

Etrafınızda, düşüncelerinizi onaylamayan insanların olması şaşırtıcı bir durum değil. Buna tepki göstermeniz gereken bazı zamanlar var ama bunu sürekli yapmamalısınız ki söylediklerinizin bir değeri olsun.

TAVŞAN

Bu hafta sonu, alışveriş dürtülerinize karşı dikkatli olun. Biraz harcamak bile sizi mutlu edecek. Birkaç parça plastik almaya bile razısınız bu nedenle azla mutlu olmaya çalışın. Kendinizi dizginleyebilirseniz, finansal durumunuzu kontrol altında tutmuş olursunuz.

EJDERHA

Neler olduğunu anlamak için durumu daha yakından incelemeniz gerekebilir. İstediğiniz gibi organize olabildiniz mi? Günlük programınızı etkili bir şekilde planlayabildiğinizde, kendinize çok fazla zaman kaldığını göreceksiniz.

YILAN

Olanları detaylı bir şekilde analiz edemediğinizde, üstesinden gelmeniz gereken komplikasyonlar oluşabilir. Fakat bunları, kendiniz için daha da zorlaştırmaya gerek yok. Eğer karşınızda açık bir cevap duruyorsa, onu, ilk tercihiniz olarak değerlendirmeye almalısınız.

AT

Bir şey yapmak için yeni bir yol bulmak zorunda değilsiniz. İz bırakabilmek için böyle olması gerektiğini düşünebilirsiniz. İşe yarayan ve işleri çabuklaştıran bir yöntem bulamadıysanız önceliğiniz o işi bildiğiniz eski yöntemle bitirmenizdir.

KEÇİ

Kimseyi bekleyecek halde değilsiniz. Ancak iş arkadaşlarınız hızınıza yetişemiyor ve strese giriyorlar. Kimseyi daha hızlı ve daha organize olması konusunda zorlayamayacağınıza göre, beklemek mecburiyetindesiniz. 

MAYMUN

Bazı gerçekleri bulmanız gerekiyor ve ilerlemek için sorulması gereken birçok soru var. İhtiyacınız olan bütün bilgiyi elde ettiğinizden emin olun. İnsanları sorguya çekmek yerine, bugünün sorumlusu olan Tavşan burcundan biraz nezaket ödünç alabilirsiniz.

HOROZ

İnsanlar üzerinde çok fazla etkinizin olmadığını düşünüyorsunuz. Aksine, çevresi tarafından dinlenen ve düşüncelerine saygı duyulan birisiniz. Fark etmeseniz de fikirlerinizden etkilenip sizi örnek alan insanlar var.

KÖPEK

Çok çalışmak bir erdemdir. Ancak bugün önemli olan, çok çalışmak yerine akıllı ve pratik olmaktır. Bu, bazı işleri aceleyle yaparak, iyi bir iş çıkarmadığınız anlamına gelmez.  

DOMUZ

Kritik durumla da akılcı bir tutum sergileyen insanların, genellikle önemli sezgileri vardır. Ancak bugün hata yapmanıza neden olanların, gerçekten yapıcı hiçbir şey getirmediğini anlayacaksınız.