4 Ekim Cuma- Günlük Çin Burçları

4 Ekim Cuma- Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

Yakın bir arkadaşınız garip imalarda bulunuyorsa, neden bahsettiğini anlamaya çalışmalısınız. Tartışmak istediği şeyleri direkt olarak dile getiremiyorsa, konuyu siz irdelemelisiniz.

BOĞA

Yaşadığınız zorluklar, size kıymetli tecrübeler sunar. Sakin bir yaşam, Boğa burcu kişiliğinizi sıkmaya başlayabilir. Ayrıca kendinizi geliştirmek için çabalamak zorundasınız.

KAPLAN

Son dakika da olsa bazı işlerden kaçmayı başarıyorsunuz. Bugünün üzücü olayı, diğerlerinin umduğu kadar iyi hazırlanmamış olmanız… Dolayısıyla bu sefer kaçamayacaksınız.

TAVŞAN

Daha önce konuşulmayan bir konuyla ilgili sözsüz bir anlaşma var. Bu sakin ortam, büyük fırtınaların habercisi olabilir. Temkinli olmakta fayda var.

EJDERHA

Aynı insanlardan çelişkili mesajlar almak, kafanızı karıştırabilir. Harekete geçmeden önce, iki kere düşünün. Öyle görünüyor ki sıklıkla fikir değiştiren insanlarla karşı karşıyasınız.

YILAN

Bir yandan, belirli kişilerin neler olduğunu bilmesine izin vermeniz, diğer taraftan da ortaya çıkmaması gereken detayları gizli tutmanız gerekiyor. Kime ne anlattığınıza dikkat etmelisiniz.

AT

Bağımsız ve özgür ruhlu At burcu kişiliğiniz, kendi düşüncelerine her zaman güvenir. Fikirleriniz başkalarınınkiyle çeliştiğinde, orta yolu nasıl bulacağınızı düşünmelisiniz.

KEÇİ

Bugün gitmeniz gereken yönü belirlerlemeye çalışırken, ikilem yaşayabilirsiniz. Kararsızlık anlarında, doğru olanı yapmak adına elinizden gelenin en iyisini ortaya koyuyorsunuz.

MAYMUN

Bazı kişiler, anlatmak istediklerinizi daha basit şekilde ifade edebileceğinizi söylüyor. Kulak verirseniz, her şeyin daha kolay olduğunu göreceksiniz. 

HOROZ

İçinde bulunduğunuz çıkmazdan kurtulmanız için harcadığınız çaba takdire değer.  Ancak yanlış anlaşılmalar devam ediyor. İnsanlara baskı yapmaktan vazgeçin.

KÖPEK

Hayır diyerek kimseyi kırmak istemiyorsunuz. Ancak evet diyerek onlara katılırsanız, hiç de dürüst davranmış olmayacaksınız. Zor bir karar sizi bekliyor.

DOMUZ

Hislerinizi açıkça konuşmak, Domuz burcu kişiliğinizin çok zorlanacağı bir durum değil. Ancak bugün, duygularınızı saklamanız gerektiğini düşünüyorsunuz.