4 Ağustos Cuma - Günlük Çin Burçları

4 Ağustos Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Bugün insanları yargılamak konusunda acele etmeyin. Düşünmeden hareket etmeye meyilli olsanız da kendinizi dizginlemeye çalışın.

BOĞA

Bazı bilgilerin izini sürmek isteyebilirsiniz. Anlatılanların doğruluğundan şüphe ettiğinizde, meraklanmaya başlıyor ve harekete geçiyorsunuz. Konunun araştırılmaya ve vakit harcamaya değeceğinden emin olun…

KAPLAN

Başınıza dert olan konular var. Durum karışık gibi görünse de, ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Üçüncü gözünüzün açıldığını hissediyorsunuz. 

TAVŞAN

Çoğu kez zaman size ne getirdiyse onu yaşadınız. Artık hayatınıza yön vermenin vakti geldi. Ancak istediğinizi elde etmek için biraz çaba harcamalısınız. 

EJDERHA

Biraz dikkatli olmak, kendiniz için yapacağınız en iyi şey olacak. Ejderha burcu kendinden emin olsa da, çevrenizdekiler aceleci olmanız konusunda sizi uyarıyorsa, onlara kulak vermelisiniz. Mutlaka bildikleri birşey vardır.

YILAN

Tanımadığınız biri hakkında konuşmak Yılan burcu kişiliğinin karakterine ters. Bu yüzden anlatılanlara kulak tıkıyor, ancak bir derdiniz olduğunda gidip konuşuyorsunuz.

AT

Bağımsız ve özgür ruhlu At burcu kişiliğiniz, kendi düşüncelerine her zaman güvenir. Fikirleriniz başkalarınınkiyle çeliştiğinde, orta yolu nasıl bulacağınızı düşünmelisiniz.

KEÇİ

Bugün gitmeniz gereken yönü belirlerlemeye çalışırken, ikilem yaşayabilirsiniz. Kararsızlık anlarında, doğru olanı yapmak adına elinizden gelenin en iyisini ortaya koyuyorsunuz.

MAYMUN

Arkadaşınızla aranızda geçen eski bir tartışmayı, kendi içinize fazla büyütüyorsunuz. Bugün tüm sorunların ne kadar geride kaldığını fark ederek, hafifleyeceksiniz.

HOROZ

Bazı şeyleri bilinçli olarak kimseye anlatmıyorsunuz, çünkü saklamanız gereken konuların, insanlarla aranızdaki ilişkiyi koruyacağına inanıyorsunuz.

KÖPEK

Bugün, şansınız yerinde. Kendinize güvenirseniz, her şeyin daha da iyiye gittiğini göreceksiniz.

DOMUZ

Yakınlarınızın yaptığı planlar sizi etkilese de, sesinizi çıkarmıyorsunuz. Herkesi ilgilendiren yeni düzenlemeler yapıldığında, bunların yan etkilerini de dikkate almaları gerektiğini hatırlatacaksınız.