31 Temmuz Pazartesi - Günlük Çin Burçları

31 Temmuz Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

Birçok insana istemeden 'evet' demek, kendiniz için doğru olanı yapmadığınız anlamına gelir. Evet dediklerinizin azından kendinizden ödün vermeye değecek insanlar olmasına dikkat edin. 

BOĞA

Etrafınızdaki insanlar telaş içinde. Acele hareket etmeye gerek yok. Zaten bu durum sizi ilgilendirmiyor, çünkü işlerinizi kendi hızınıza göre ayarlıyorsunuz.

KAPLAN

Hafta ilerledikçe, bir şekilde plansız ve düzensizleştiniz. Eski halinize geri dönmek için zaman harcamaya değecektir. Acil dikkatinizi gerektiren birkaç sorun olabilir. Bunları hemen çözüme kavuşturmalısınız.

TAVŞAN

İnsanlarla ilgili yanlış bir izlenim edindiğinizi hissetmeye başlıyorsunuz. Şimdi onlara daha objektif bir ışık altında bakabilirsiniz. Ancak daha farklı muamele etmenize gerek yok. Çünkü Tavşan burcu kişiliğiniz için nezaket çok önemlidir.

EJDERHA

Ukala insanlarla uğraşmak hiç hoşunuza gitmiyor. Sürekli kusur arayan sorularla sizi kızdırıyorlar. Ancak bu öfke, onları hayatınızdan çıkarmaya sebep olacak kadar ciddi bir konu değil.

YILAN

Çevrenizdeki insanları vereceğiniz karardan haberdar etmenin, onları nasıl etkileyeceğini göz önünde bulundurun. Kimse size başkalarına göre hareket edin demiyor. Sadece konuyu dile getiriş şeklinize özen gösterebilirsiniz.

AT

Bugün kendinizi asi bir ruh hali içinde hissediyorsanız, insanlardan uzak durmaya çalışın. Yakın bir arkadaşınız potansiyel problemlere karşı dikkatli olmanızı tavsiye edecek.

KEÇİ

Arkadaşınız, muhtemelen kendi çıkarına olacak bir harekete eşlik etmenizi isteyecek. Ne kadar kibar olursa olsun reddedeceksiniz. Ona bunun nedenini açıklayın.

MAYMUN

Bazen iç güdüleri dinlemek gerekir. İspat etmek istediğiniz konuyla ilgili delilleriniz yetersiz. Ancak güçlü önsezileriniz var ve insanlara gösterecek bazı kanıtlar bulabilirsiniz.

HOROZ

Bugün yapacak birçok iş var, hepsini nasıl bitireceğinizi bilemiyorsunuz. Bu konuda sizden beklentisi olanların, kapasitenizi bilmelerini sağlayın.

KÖPEK

En önemli şey, kendi kendinize verdiğiniz sözü tutmaktır. Şimdi harekete geçme zamanı. Akıllıca bir planlamayla istediğiniz her şeyi gerçekleştirebilirsiniz.

DOMUZ

Sizinle aynı işi yapmak için farklı bir takım sebepleri olan insanlar var. Motivasyonlarını anlayabildiğinizde, niçin farklı bir yaklaşıma başvurduklarını da anlayabilirsiniz. Kendi yönteminizi kullanın ve sizi vazgeçirmelerine izin vermeyin.