31 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları

31 Temmuz Çarşamba - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Domuz burcu…
FARE
Yakın arkadaşınızın size anlatmayı unuttuğu şeyler var. Bu, olmasını istediğiniz bir durum değilse bile artık yapacak bir şey yok. Olayı büyütmek gereksiz.
BOĞA
Eskiden yaşadığınız zor bir durum tekrar aklınızı kurcalıyor. Birçok teknik deniyorsunuz, ancak faydası yok. Konuyu farklı bir açıdan değerlendirmeniz gerekebilir. Bunu yapabilmek için de biraz rahatlamalısınız.
KAPLAN
Yapacak çok fazla iş olduğunu hissediyor ve birçok plan üzerinde değişlik yapmak zorunda kalmak sizi sinirlendiriyorsa, bir süre hareketsizce durun. Bugün sizin için neyin önemli olduğunu düşünün. Gerçekten ne yapmak istiyorsunuz? Gerçekleştirmek istediklerinizi netleştirdiğinizde, doğru seçim yapmış olacaksınız.
TAVŞAN
Yakın bir arkadaşınız bugün kötü davranışlar mı sergiliyor? Belki de sabrınızı deniyordur. Hoşgörülü olduğunuzu biliyor ve üstünüze geliyor. Bu yüzden aranıza çizgi çekmek zorundasınız.
EJDERHA
Kimse kimseyle bozuşmak ve tartışmak istemese de, gergin bir atmosferde çabucak sinirlenebilirsiniz. Ufak problemler, büyük sorunlara dönüşebilir. Bu yüzden samimi bir şekilde tartışmanın bir yolunu bulmalısınız.
YILAN
Arkadaşınızın gerçekten 'evet' demenizi istediğini görebiliyorsunuz. Ancak bu, dürüst bir cevap olmayacak. Eğer 'hayır' derseniz, arkadaşınızı üzeceğinizi düşünüyorsunuz.
AT
Alışverişle ilgili ani dürtüleriniz ve bitmek bilmeyen istekleriniz var. Ancak maddi durumunuz ortada. Kendinize gelmeniz ve harcama yapmadan önce iki kez düşünmeniz gerekiyor.
KEÇİ
İsteyene rehberlik yapabilirsiniz. Ancak yol göstermekle, hayatlarına karışmak arasındaki ince çizgiyi koruduğunuzdan emin olun. Aksi takdirde herkes sizden kaçacaktır.
MAYMUN
Bugün kısa vadeli hedefler belirlemek dinlenmenize yardımcı olacaktır. Upuzun bir liste hazırlamadan önce, son günlerde hangi konularda başarılı olabildiğinizi düşünün.
HOROZ
İnsanların aklınızdan geçenleri okuyabilmek gibi yeteneklerinin olmadığını hatırlayın. Derdinizi anlatmadan, kimsenin tam olarak size yardım etmesini beklemeyemezsiniz. İstek ve beklentileriniz konusunda açık olun.
KÖPEK
Zorlu karakterlerin üstesinden gelmekte oldukça ustasınız. Birileri, aykırı davranışlarına nasıl tepki vereceğinizi öğrenmek için sizi deniyor olabilir mi?
DOMUZ
Eski bir mesele yeniden gündeme geldi ve konuyla ilgili bir şeyler yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. İnsanlara fikirlerini sormaktan çekinmeyin. Bugün, sıra dışı fikirlerin size ilham vermesine izin verin.