31 Ocak Salı - Günlük Çin Burçları

31 Ocak Salı - Günlük Çin Burçları

Köpek burcu günün hakimi...

FARE

İyi bir fikir olup olmadığı konusunda tereddüt ettiğiniz şeyleri yapmaktan kaçınıyorsunuz. Böyle şeylerle uğraşmaktansa sıkıcı günlük işlerinizi yapmanın daha keyifli olacağını fark edeceksiniz.

BOĞA

Artık ayağa kalkmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ancak bunu yaparken insanları sinirlendirecek şeyler söyleyebileceğinizin farkındasınız. 

KAPLAN

Bazı kişilerin gözü sürekli üzerinizdeymiş gibi hissediyorsunuz. Dikkatli bir şekilde incelenmekten hoşlanmıyorsunuz. Hakkınızda gözlem ve yorum yapmalarını önlemeya çalışacaksınız.

TAVŞAN

İnsanların terbiyesiz tavırları sizi sinirlendiriyor. Bunu kibarca dile getirin. Yaptıkları saygısızlığın farkına varacaklardır. Tavşan burcu kişiliğiniz, karşısındaki insanı uyarmanın en kibar yolunu bulacaktır.

EJDERHA

Kimileri her zaman şikayet eder. Dırdır dinlemek zorunda değilsiniz. Gerçekten ufacık bir şikayete başladıklarında bir şey yapmamak en akıllıca hareket olacaktır.

YILAN

Bazı şeyler planladığınız gibi gitmediğinde felsefi bir tutum takınabilirsiniz. Olanlarda sizin de rolünüz var. Bu düşünceden hareketle, geleceği şekillendirmede de rolünüz olduğunu anlayacaksınız.

AT

Kafanızdaki soruların cevapları sizde yok. Bunu paylaşabilecek ve size doğru yolu göstereceğinden emin olduğunuz kim var? Konuyla ilgili bilgisi değil tecrübesi olan insanlar arayın.

KEÇİ

Bugün iç sesinize odaklanmanız çok doğal. Sizin için anlam ifade eden şeyleri düşünmek istiyorsunuz. İç dünyanızdakileri derinlemesine düşünmenizin tam zamanı.

MAYMUN

Eylemlerin kelimelerden daha etkili olduğu inkar edilemez. Bir şeyler söyleyip yapmayanların mutlaka geçerli sebepleri vardır.

HOROZ

İkna edici olmak istiyorsanız, ısrarcı olmamanız gerektiğini bilmelisiniz. Söylemek istediklerinize ilgi çekmek için bazı taktikler deneyebilirsiniz.
KÖPEK

Köpek burcu kişiliğiniz uysaldır. Sakin bir hayat geçirmek için insanlarla iyi anlaşmak onu mutlu eder. Bugün sizin için en önemli olan şeyi yapmak isteyebilirsiniz. Önceliklerinizi belirlediğinizde işiniz daha da kolaylaşacak.

DOMUZ

İnsanlar size stres getirse de, durumla nasıl baş edeceğinize dair hep bir seçeneğiniz var.  Kapasitenizi gösterin.