31 Mayıs Çarşamba - Günlük Çin Burçları

31 Mayıs Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

Beklemediğiniz bir gelişme söz konusu. Bu durumdan ne sizin ne de yakın arkadaşınızın kaçması mümkün değil. Sorun tamamen yön değiştirmiş olsa bile, üstesinden gelmeniz gerekiyor.

BOĞA

Bir şeyi sonradan anlamak, konuyla ilgili ilk başta farkına varamadığınız pek çok detayın açığa çıkmasını sağlayabilir..

KAPLAN

İnsanların sürekli aynı şeyleri tartışıp durması çok sıkıcı. Saçma tartışmalara ayıracak vaktiniz yok. Bugün herkesin biraz daha sakinleşip kendi işine odaklandığını göreceksiniz.

TAVŞAN

Artık kendi bakış açısını size anlatmakta ısrar eden insanlarla daha fazla tartışmanız gerekmiyor. Düşüncelerini sadece dinlediğinizde bile, size minnettar olacaklardır.

EJDERHA

Son günlerde olanları konuşup birlikte geriye baktığınız insanlarla, her şeyin ne kadar yerli yerine oturduğunu fark edeceksiniz. 

YILAN

Zihninizi, yapmak istediğiniz işe hazırlarsanız, başarabilirsiniz. Son günlerde dikkatinizi dağıtan pek çok şey var. Bugün tüm enerjinizi amacınıza ulaşmak için kullanmalısınız.

AT

Doğru olanı yapıp yapmadığınızı düşünüp duruyorsunuz. Ancak, bunu kestirebilmek gerçekten zor. Önünüzdeki engellere rağmen elinizden gelenin en iyisini yaptığınıza inanmalısınız.

KEÇİ

Bazı şeylerin istediğiniz hızda gerçekleşmiyor olabilir. Bu konuda kendi kendinizi dolduruşa getirmek çoğu zaman işe yaramaz. Durumu gözden geçirmek ve yeniden planlamak daha doğru olacaktır. 

MAYMUN

Söylemek istediğiniz şeyi doğru ifade etmek sizin için önemli. Ancak bugün söylediklerinizi yanlış anlamaya meyilli olan kişiler, etrafınızda dolanıp sinirinizi bozmaya çalışacak. Sabırlı davranın.

HOROZ

İnsanların kafası karıştığında, etrafına gergin bir atmosfer yayabilir. Bu yüzden söylemek istediğinizi mümkün olduğu kadar iyi açıklamalısınız. Bu arada telaşlı insanlara açıklama yaparken sabırlı olup, sakinleşmelerine zaman tanıyın.

KÖPEK

Zor bir problemin üstesinden gelebileceğiniz konusunda kendinizden emin olsanız da, görevlerinize devam etmeye ve harekete geçmeye hazır olmanız gerekiyor. Hiçbir şeyi ertelememeye dikkat edin.

DOMUZ

Mazeret uydurmak yerine, niçin bazı şeylere katılmak istemediğinize dair bir açıklama getirmelisiniz. Açık olursanız, insanlar da vaktinizi harcamaz. Sebeplerinizi söylediğinizde, saygı duyacaklardır.