31 Ağustos Perşembe - Günlük Çin Burçları

31 Ağustos Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Ejderha burcu…

FARE

Umduğunuz sonuçları elde edemiyorsanız, bir yerde yanlış yaptığınızı düşünmeniz çok doğal. Normalde işe yarayan yöntemler, bugün yaramıyor. Alternatif yaklaşımları denemelisiniz.  

BOĞA

Bazı şeyleri yapmanın zaman aldığına inanıyorsunuz, ancak herkes sizinle aynı fikirde değil. Çevrenizdeki acele etmek isteyen insanların, bu kadar sabırsızlanmanın gereksiz olduğunu anlamalarını sağlayın. Hiç durmadan çalıştığınızda dikkatsizce hatalar yaparsınız.

KAPLAN

Kendine hakim olma durumu sık sık küçümsenir. Yaptığınız işlerde hızla ilerlemek istiyorsanız, aceleyle bir şey yapmadan önce, durumu dikkatlice anlamaya çalışmalısınız. 

TAVŞAN

İnsanları kıskanmanın, zaman ve enerji kaybı olduğunu fark etmiş olabilirsiniz, ancak insanlar dünyaya kıskanç gözlerle bakmaya devam edecek. Çok fazla şey başarabileceklerini ve bunlara odaklanmaları gerektiği hakkında onları teşvik edin. Kapasitelerini anlamalarına yardım edin.

EJDERHA

Fikirlerinin ne kadar parlak olduğunu kendi kendine söyleyenlerden biri olabilirsiniz. Son günlerde olanları konuşarak, birlikte yol aldığınız insanlarla, her şeyin ne kadar yerli yerine oturduğunu fark edeceksiniz. 

YILAN

Bazı şeyler planladığınız gibi gitmediğinde, felsefi bir tutum benimserseniz, tüm bu olanlarda sizin de payınızın olduğunu anlarsınız. Bu düşünceden hareketle, geleceği şekillendirmede de rolünüz olduğunu kavrarsınız.

AT

Sorularınızın cevapları sizde yok. Bunu paylaşabilecek ve size doğru yolu göstereceğinden emin olduğunuz kim var? Konuyla ilgili teorik bilgisi olan birini değil, tecrübesi olan kişileri arayın.

KEÇİ

Hemen gerçekleşmesi gereken belli şeylere dikkat çekmek zorundaysanız, bütün bunları tek başınıza yapmak zorunda olduğunuzu düşünmeyin. Size yardım edecek birileri mutlaka çıkacaktır.

MAYMUN

Arkadaşınızın sizi çantada keklik gördüğünü mü hissediyorsunuz? Dürüst olun ve siz de kendinize herhangi birinin el altında olduğunu düşünüp düşünmediğinizi sorun. İnsanların sizin için yaptığı şeylerden memnun olarak, gerekli cevabı verin. Memnuniyet en kısa sürede etrafınızdakilere de yayılacaktır.

HOROZ

Bugün kendinizi becerikli ve pratik hissediyorsunuz. Yapılması gereken işlerin çoğunu yaptınız. Doğru olan atmosferi yaratmak sizin için oldukça önemli. Sert değişiklikler yapmamak gerekiyor.

KÖPEK

Kendinize iyi bakmanız gerektiğini unutmayın. Köpek burcu kişiliğiniz, yapılacakları düşünürken çok fazla enerji harcar. Bugün sadece kendinizi harika hissetmek için neler yapabileceğinizi düşünün.

DOMUZ

Bazen etrafınızda olanlara daha canlı gözlerle bakmanız gerekir. Alıştığınız şeyleri bıraktığınızda, sahip olduklarınızın kıymetini daha iyi anlayabilirsiniz ve bu sizi canlandırır.