30 Temmuz Salı - Günlük Çin Burçları

30 Temmuz Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Köpek burcu…
FARE
Çevrenizdeki insanlar çok yavaş hareket ediyorsa, onları hızlandırmanın bir yolunu bulmalısınız. Ancak siz de kararsızsınız. Çünkü bazı şeyler için acele etmek yerine odaklanmak gerektiğini düşünüyorsunuz.
BOĞA
Olaya yanlış yerden baktığınızı fark ettiğinizde, insanlar hakkındaki fikrinizi değiştirebilirsiniz. Ancak olayın şahıslardan değil, yarattıkları yanlış etkiden kaynaklandığını anlıyorsunuz.
KAPLAN
Bir şey yapmak istiyorsanız, aşırı uçlarda dolaşmamaya çalışın. Çok zor ve çok hızlı olmanız gerekmeyen, kendinizi çok fazla yormayacağınız aktiviteler bulun. Önceliklerinizi göz önünde bulundurun.
TAVŞAN
Evren size sık sık işaretler gönderir. Ancak siz bunların önemsiz şeyler olduğunu düşünüp dikkat etmezseniz, evren size tekrar başka bir işaret gönderir. Bu kez dikkate almak akıllıca olacaktır.
EJDERHA
Algılarınız o kadar açık ki, yolda yürürken yanınızdan geçen insanların konuşmalarını bile duyuyorsunuz. Bu da, kendi işinize odaklanmanızı engelliyor. Çok rahatsızsanız, bir uzman yardımı alabilirsiniz.
YILAN
Üstesinden gelmeniz gereken birçok mesele var gibi görünüyor.Bir an önce yarım kalan işlerinizi tamamlayıp önünüze bakın. Kafanızda bazı fikirler ve bunlara dayalı planlar var.
AT
Bazen kendi borunuzu öttürmekten kaçınamayabilirsiniz. Başarılarınızı konuşmak, kendinizi iyi hissetmenizi sağlasa da, diğer insanların hiç de dikkatini çekmiyor. Kibirli davrandığınız sürece insanların söylediklerinize olan güveni sarsılır. Başarılar sürekli dile getirildiğinde insanlar üzerindeki etkisi azalır.
KEÇİ
Belirli kişilerin size tüm hikayeyi anlatmadığını fark ettiğinizde, size karşı birlik olduklarını düşünmeniz gereksiz. Sadece duymak istemeyeceğinizi düşündükleri konuları size anlatmanın bir yolunu bulamamış olabilirler. İyi, kötü ya da alakasız olsa da her şeyi duymayı tercih ettiğinize dair bir açıklama yapabilirsiniz.
MAYMUN
Bugün başınızda bir dert var ve üstesinden geleceğinizden eminsiniz. Maymun burcu kişiliğiniz, hayatında hareket olmadığında sıkılır. Örneğin, test edildiğini hissetmek bile hoşuna gider.
HOROZ
Zor ve konuşulması gereken bir sorunu tartışmak istemeyen insanlar var. Bu kişileri tartışmaya zorlamak gereksiz. Nazik bir şekilde uzaklaşıp vakti geldiğinde kendilerinin konuşmasını beklemelisiniz.
KÖPEK
İnatçı insanlarla uğraşmak sizi çileden çıkartıyor. Belki de istediklerini yapmak ve fikirlerini değiştirmemekte haklı olduklarını kabullenmeniz gerekiyordur. Dikkatinizi, yumuşak başlı ve uyumlu insanlara yönlendirmeniz daha iyi olur.
DOMUZ
Derdinizi söylemezseniz, cevap her zaman 'hayır' olacak. Ayrıca kesinlikle 'hayır' diyecek olan insanlara aynı şeyi sorup durmanın anlamı yok. Çünkü zaten size yardım etmek istemiyorlar demektir.