30 Ocak Pazartesi - Günlük Çin Burçları

30 Ocak Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Ejderha burcu, güne hakimiyetini kuruyor.  

FARE

Bugün sözünüzü kesen insanları hoş görün. Size yardım etmek için uğraşıyorlar. Önce niyetlerini anlayıp daha sonra tepki gösterin. Kimsenin kalbini kırmak istemezsiniz.

BOĞA

Daha önce tavsiye aldığınız insanlar artık yok. Kaybolduğunuzu hissediyorsunuz. Daha önce benzer yollardan geçen insanlardan yardım almaya çalışın.
KAPLAN

Düşündüklerini söylemekten kaçan insanların içten pazarlıklı olduğunu düşünüyorsunuz. Ancak bunu dile getirmek için doğru zamanlama değil. Savunmaya geçeceklerini ve gerçekleri söylemeyeceklerini biliyorsunuz.

TAVŞAN

Aklınızdan geçenleri açık açık söylemek için haklı nedenleriniz var. Bir yanınız insanları incitmemek için hiçbir şey söylemek istemiyor. Ancak susarsanız, problemlerin çözülmeyeceğini de biliyorsunuz. İki arada kalmış durumdasınız. 

EJDERHA

Başkalarının sizden daha şanslı olduğunu düşünüyorsunuz. Çünkü yaşadıkları üzüntülerden ve sahip oldukları dertlerden haberiniz yok. Bütün bunları öğrendiğinizde, aksine ne kadar şanslı olduğunuzu anlayacaksınız.

YILAN

Herkesin gözüne sokarak hayırsever olunmaz. Karşılık beklemeden yapılan iyilikler, insana kendini iyi hissettirir. Evren, bu iyiliğin karşılığını verecektir. 

AT

Etrafınızdaki insanların, sizi kışkırttığını hissediyorsunuz. Çünkü sizi kasıtlı bir şekilde sinirlendirmeye çalışıyorlar. Sakin kalmanızı gerektiren birden fazla sebebiniz olduğunu unutmayın. 

KEÇİ

Bazı insanlar sürekli kaos yaratır. Bu sizin için bir karışıklığa yol açacaksa, hiçbir sorumluluk kabul etmediğinize dair sert bir konuşma yapabilirsiniz.

MAYMUN

Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız, vermek zorunda olduğu bir kararla ilgili sizden yardım istiyor. Öncelikle bu konuyla ilgili içinizi rahatlatmanız gerektiğini biliyorsunuz.

HOROZ

Yeni düzenlemelere adapte olmak konusunda usta olsanız da, etrafınızdaki insanlar, bu değişimler karşısında sizi rahatsız edecek tepkiler verebilir. Daha iyimser bakmalarını sağlayabilirsiniz.

KÖPEK

Tedbirli misiniz yoksa karamsar mı? Bu iki kavram arasında çok ince bir çizgi var. Bugün çizginin ne tarafında durduğunuzu anlamanız çok da kolay olmayacak. Bu yüzden sürekli pozitif olmaya çalışmalısınız.

DOMUZ

Stresle nasıl baş edeceğinize dair hep bir seçeneğiniz var. Bunu en kısa sürede fark ediyorsunuz. Neleri başarabileceğinizi gösterin.