30 Nisan Salı - Günlük Çin Burçları

30 Nisan Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Tavşan burcu…
FARE
İnsanların gergin olduğu anlara dikkat edin. Söylediklerinizi yanlış anlamaları, ortamdaki gerginliği daha da tetikler. Agresiflikleri sizi kışkırtıyor. Yapılacak en iyi şey, hiçbir söz ya da davranışı kişisel olarak algılamamaktır.
BOĞA
Planlarınızı biraz daha açmak için doğru zaman olduğunu hissediyorsunuz. Bazılarını kendinize sakladınız. Ancak umutlarınızı ve hayallerinizi konuşmaya başladığınızda, etrafınızdaki insanlardan otomatik olarak destek gelecektir.
KAPLAN
Bazen herhangi bir işe başlamadan önce bitirmeniz gereken eski bir işiniz olur. Bunları yaparken kimseyi memnun etmek gibi bir zorunluluğunuz yoktur.
TAVŞAN
Çaba gerektiren ve zamanınızı alan bazı işler için gereken enerjiyi harcadığınızda, her şey değişebilir. Çünkü gerekenden azını verdiğinizde istediğiniz sonuçları elde edemezsiniz.
EJDERHA
Olumlu tavırlarınız, bütün çabalarınızın karşılığını almanızı sağlayacak. Ancak kapasitenizin farkında olmalı ve ona göre hareket etmelisiniz.
YILAN
Haftaya pozitif başlamıyorsunuz. Moralinizi yükseltmek için neler yapabileceğinizi düşünün. Bunu yaparken geçmişte yaşadığınız olumsuzluklara takılmaktan vazgeçin.
AT
Bazı şeylerin ne zaman gerçekleşeceğini merak ediyorsunuz. Ancak zaman alacak olanların da farkındasınız.  Bunların üzerinde durmanıza gerek yok.
KEÇİ
Karmaşık bir sorun üzerinde düşünüp taşınıyorsunuz. Ancak hala nasıl bir yön izleyeceğinizi bilemiyorsunuz. Biraz daha zamana ihtiyacınız varsa, acele etmeyin.
MAYMUN
Gerekli gereksiz her şeyi kutlamaya çalışan insanlar vardır. Bu kişilerle görüşmek ve herkesin güzel vakit geçireceğinden emin olmaya çalışmak zorunda değilsiniz.
HOROZ
Bugün, insanların ne düşündüğünü ve ne yapacaklarını tahmin etmekten kaçının. Geçmişte birçok kez benzer şekilde davranmış olabilirsiniz. Ancak bugün, yanlış anlaşılmalara oldukça müsait bir gün.
KÖPEK
Bazen aldığınız kararı önemsemeden fikir değiştirmek sizin için çok kolay olabiliyor. Birçok noktada daha fazla gecikme yaşamadan, iç güdülerinize güvenerek hislerinizin peşinden gidebilirsiniz.
DOMUZ
Bireyler arası ilişkilerde bazı önemli noktalar vardır. Domuz burcu kişiliğiniz usta bir yaklaşımla, zor da olsa herkesle iletişim kurmayı becerebilir.