30 Mayıs Salı - Günlük Çin Burçları

30 Mayıs Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

İnsanlar bugün önemli şeyler söyleyeceğinizi umuyor. Ancak konuşursanız, kelimelerinizi yanlış tarafa çekecek olan hassas insanların varlığının da farkındasınız. Bu durumda konuşmadan önce dikkatlice düşünmelisiniz.

BOĞA

Bazı insanlar, sırf diğerlerinin tepkisini görmek için tartışmalı konuları gündeme getirmekten keyif alır. Doğal olarak fikirlerine katılmanızı istemezler. 

KAPLAN

Kaplan burcu kişiliğinizin duyarlı yanı, üzerinde düşünmediğiniz konularda acele etmenize izin vermeyecek. Daha önce hiç denemediğiniz bir işi yapmaya başlamadan önce, bütün önceliklerinizi belirlemeniz gerekir.

TAVŞAN

İnsanlarla ilgili yanlış bir izlenim edindiğinizden şüpheleniyorsunuz. Şimdi onlara daha objektif bir ışık altında bakabilirsiniz. Ancak daha farklı muamele etmenize gerek yok, çünkü zaten her zaman çok naziksiniz.

EJDERHA

Bazı şeyleri tekrar değerlendirmek zorunda kalmaktansa, başlangıç çizgisine geçmeden önce sormanız gerekenin ne olduğunu düşünmeye zaman ayırın. Bazı planlamalar hayatı kolaylaştırır.

YILAN

Son günlerde geriye baktığınızda, farklı şekilde hareket etmiş olmayı diliyorsunuz. Ancak zamanı geri alıp, olanları değiştiremeyeceğinizi bildiğinize göre, bundan sonra konuşmadan önce iki kez düşünmeye dikkat edin.

AT

Yakın çevrenize kulak verin. Söylediklerini ve söylemediklerini düşünün. Önyargılarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Düşüncelerini ciddiye alın ve durumu artı ve eksileriyle değerlendirin.

KEÇİ

Bazen insanları biraz överek motive etmek gerekir. Yapılan iltifatlara layık olmak için daha fazla çaba göstereceklerini düşünüyorsunuz. Övgü, samimi olduğu sürece sihirlidir.

MAYMUN

Bugün iç sesinizi dinleyin. Bugün bazı şeyleri olduğundan daha karmaşık hale sokabilirsiniz. Biraz araştırma yapın, yeniden icat etmeniz gerekmiyor.

HOROZ

Düşündüklerinizi söylememek için kendinizi tutuyorsunuz. Çünkü geçerli nedenleriniz var. Ancak bugün sizi rahatsız eden konuları dile getirmeniz daha mantıklı gibi görünüyor.

KÖPEK

Kimseyi gücendirmek istemiyorsunuz, ancak dürüst olmaya da önem veriyorsunuz. Bu yüzden her seferinde, karşınızdakini incitmeden, düşüncelerinizi dile getirmenin yollarını arıyorsunuz.

DOMUZ

Her şeyi kendi kendinize anlamak zorunda değilsiniz. İyi fikirleriniz olsa bile, başkalarının düşüncelerini de sormaya değer. İnsanları, tecrübelerini ve fikirlerini paylaşmak adına bir araya toplamalısınız.