30 Mart Cuma - Günlük Çin Burçları

30 Mart Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Köpek burcu…

FARE

Bugün şansınız yaver gidecek ve günlünüzden geçen her şey gerçekleşecek. İyi niyetli insanların kazandığına bir kez daha şahit olacaksınız.

BOĞA

Yakın arkadaşlarınıza verdiğiniz teminatları düşündüğünüzde, yanlış yaptığınızı fark edeceksiniz. Sizi yanlış yola sürükleyebilme ihtimalleri, endişelenmenize neden oluyor.

KAPLAN

İçinde bulunduğunuz durumda daha fazla değişiklik olmayacağı kesinleştiğinde, doğru anda doğru yerde bulunmanız önemli. Bu doğrultuda, bugün bazı küçük başarılar elde edeceksiniz.

TAVŞAN

Aklınızdan geçenleri ifade edebilmenin yollarını öğrenin. Çünkü kullanacağınız kelimeleri seçerken tereddüt ediyorsunuz.

EJDERHA

Aynı insanlardan çelişkili mesajlar almak, kafanızı karıştırabilir. Harekete geçmeden önce, iki kere düşünün. Öyle görünüyor ki sıklıkla fikir değiştiren inlarlarla karşı karşıyasınız.

YILAN

Bir yandan, belirli kişilerin neler olduğunu bilmesine izin vermeniz gerekiyor. Diğer taraftan da ortaya çıkmaması gereken detaylar var. Kime ne anlattığınıza dikkat edin.

AT

Bildiklerinizi anlatmadığınız için meraktan ölenler var. Ağzınızdan çıkan her söze dikkat ediyorlar. Bu da sizi bunaltıyor.

KEÇİ

İnandığınız doğru için ayaklanmaktan çekinmiyorsunuz, ancak bazı gerçekler aydınlanana kadar pozisyonununuzu değiştirmeyeceksiniz.

MAYMUN

Acele etmeyi gerektirecek bir şey yok. İnsanları sakin olmaları gerektiğini hatırlatın. Çünkü bazı önemli detaylar atlanabilir, ama zamanınız varken daha dikkatli davranılmalı.

HOROZ

Bir sırrı tutmanız gerektiğinde, kimseye bir şey söylememeniz gerektiğinin de farkındasınız demektir. Etrafınızdaki meraklı insanların ağzınızdan laf almasına müsaade etmeyin.

KÖPEK

Paranın yanlızlığa çare olmadığını acı şekilde tecrübe ettiniz. Bu yüzden dostlarınızın yanınızda olması sizin için daha önemli.

DOMUZ

Arkadaşlarınız sizin fark etmediğiniz bazı şeylerin farkında oldukları için önerilerinize pek de sıcak bakmıyor. Ancak bunun, tartışmaya ve konuşmaya açık bir durum olduğunu da biliyorlar.