30 Haziran Cuma - Günlük Çin Burçları

30 Haziran Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Bazen, iç sesinizi dinlemek için birkaç sessiz dakikaya ihtiyacınız oluyor. Doğru gitmediğini düşündüğünüz konularda, şapkanızı önünüze koyup tekrar düşünmeyi seviyorsunuz. Bu sağlıklı bir davranış, vazgeçmeyin.

BOĞA

Yarım kalan işlerinizi bitirmeye odaklanmalısınız. Ufak tefek birçok iş, uzun süredir beklediği için bunun sürekli ağırlığını üzerinizde hissediyorsunuz. Bugün hepsine el atmaya karar vermek bile kendinizi iyi hissettirecek.

KAPLAN

Diğerleri için harika olan bazı seçenekler, sizin için hiç de iyi olmayabilir. Size ait olmayan düşüncelerin peşinden sürüklenmek cazip gelmiyor. Sizin için neyin daha iyi olacağını düşünün ve hedefleriniz doğrultusunda aklınızın sizi götürdüğü yere doğru gidin.

TAVŞAN

Son günlerde elinize geçen fırsatları düşündüğünüzde, çok şanslı olduğunuzu anlıyorsunuz. Yaşadığınız aksilikler sonucu bazı şeylere mahkum olduğunuzu düşünmeyin.

EJDERHA

Planlar değişebilir, dolayısıyla şartlar da değişir. Belirsiz durumların, plan yapmanızı engellemesine izin vermeyin. İleriyi düşünürken, en iyi seçeneklere dair bir taslağınız olsun.

YILAN

Etrafınızdaki belirli kişilerin kendi kendini savunması gerekiyor. Destek olma teklifinde bulunuyorsunuz, fakat kendilerini daha özgür hissetmeleri ve özgüven kazanmaları adına, problemin üstesinden yalnız gelmeliler.

AT

Şansın fark yaratacağına mı inanıyorsunuz? Şans, her şeyin yolunda gitmesine yardım etse de, sizin yine bazı şeyler için çaba harcamanız gerekir. Son günlerde şansın sizden yana olmadığını düşünüyorsanız, gelecek haftaya nasıl başlayacağınızı iyi planlamalısınız.

KEÇİ

İnsanların anlattığı masalları dinlemek istemiyorsunuz. Ancak kimseyi kırmamak için de tepkinizi göstermiyorsunuz. Sabrınız tükendiğinde, dikkatinizi farklı işlere yönlendirmeye çalışın.

MAYMUN

Bugün, yakın bir arkadaşınızın sizi yanlış yola sürüklediğini fark edeceksiniz. Bunun yanlış yol olduğunu düşünüyorsunuz çünkü arkadaşınızı hatalı görüyorsunuz. Ancak kendi hatalarınızı da görmelisiniz.

HOROZ

Bazı şeyler için son dakikaya kadar efor sarfediyor musunuz? Bir işi bitirmek için acele ediyorsanız, bu sizin için çok önemlidir. Acilen yetişmesi gereken bir işse, mükemmelliyetçiliğinizi dizginlemeye çalışmalısınız.

KÖPEK

Bazı kişilerin sizi, içinde bulundukları dramanın içine çektiğini hissediyorsunuz. Bu yüzden yollarından uzak durmanız gerektiğini biliyorsunuz. Yardımda bulunmak istemeseniz de dayanamayabilirsiniz.

DOMUZ

Özellikle rekabetçi bir ruha sahip insanlarla bir arada olmak tercihinize bağlıdır. Ancak bu aslında, Domuz burcu kişiliğinizin gerçekten de oynamak istediği bir oyun değil. Adımlarınızı dikkatli atmalısınız.