30 Ekim Salı - Günlük Çin Burçları

30 Ekim Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Boğa burcu…
FARE
Birileri sizden yardım istediğinde, Fare burcu kişilik özelliğiniz gereği yardım etmekten mutluluk duyuyorsunuz. Çünkü iyiliğin karşılıksız kalmayacağını biliyorsunuz. Ama bu, o kişiden karşılık beklediğiniz için değil, evrenin size bir şekilde pozitif bir şeyle döneceğine inanmanızdan kaynaklanıyor.
BOĞA
Bazı şeyler insanın bilinç altına yerleşir. Onu tamamen geriye ittiğinizden ya da ne kadar ön sıralara taşıdığınızdan emin olamazsınız. Bu yüzden önemli bir sorun üzerinde uzun uzun düşünmeniz, bilinçaltınızı da ortaya çıkartabilir.
KAPLAN
Acele ettiğinizde, yanlışlıkla insanları üzebildiğinizin farkındasınız. Kesinlikle kimseyi üzmek ya da kızdırmak istemiyorsunuz. Hedefleriniz doğrultusunda tecrübelerinden faydalanmak istediğinizi söyleyerek onları onore edin.
TAVŞAN
Mantığınız bir şey söylerken kalbiniz sizi başka bir yöne doğru çekiyor. Bugün orta yolu bulmak için gereken yaklaşımı sergileyin. En mantıklısının ne olduğunu zaten biliyorsanız, hislerinizi bir kenara bırakın.
EJDERHA
Gelecek haftaki önceliklerinizi netleştirdiniz mi? Ejderha burcu kişiliğiniz deneyebileceği makul şeylerden çok daha fazlasına katılmaya çalıştığının farkında. Her şeye 'evet' dememeniz gerektiğini öğrenmelisiniz.
YILAN
Hafife almamanız gereken bir ikilemde olduğunuzun farkındasınız. Hala bir karar verememeniz normal. Hatta bu iyiye işaret bile olabilir, çünkü bu, durumu ciddiye alıp dikkatlice düşündüğünüzü gösteriyor.
AT
Bugün hiçbir şey söylemezseniz, bu meseleyle daha sonra uğraşmanız gerekecek. Zihninizi kurcalayan sorunları öncelikli olarak ele almalısınız. Ancak çevrenizdeki insanların söyleyeceklerinizden hoşlanmayacağının farkındasınız.
KEÇİ
Olayların gidişatını değiştirmek için yapabilecek çok fazla şey olmadığını fark ettiğinizde, bazen en iyi strateji sadece izlemek ve neler olacağını görmektir.
MAYMUN
Yapmaya niyetlendiğiniz birçok şey var, ancak hala bu yönde bir adım atmış sayılmazsınız. Yeniden zaman planlaması ve yapılacaklar listesinin düzenlenmesi gerekiyor. Harekete geçmelisiniz.
HOROZ
Bir yandan iç güdülerinize güvenirken, diğer taraftan da insanların söylediği şeyleri dikkate alın. Bazı durumlarda, düşüncelerinizi eleştirerek, hata yapmadan önce sizi uyararak, gözünüzü açabilirler. Ancak, aklınızdan geçenleri paylaşmazsanız, böyle bir yardım alamazsınız.
KÖPEK
Önünüze çıkan fırsatın sizin için doğru olmadığını hissediyorsanız, insanların sizi tersine ikna etmesine müsaade etmeyin. Harika fikirleri olabilir, ancak şu an sizin hedeflerinize uygun olduğunu düşünmüyorsunuz.
DOMUZ
Her durumun olumlu ve olumsuz yönleri vardır. Sadece artılarının eksilerden daha basıp basmadığını değerlendirin. Eğer eksiler daha çoksa, ilginizi başka tarafa yönlendirin.