30 Ağustos Cuma - Günlük Çin Burçları

30 Ağustos Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Tartışma ile bir yere varılamayacağını hissettiğinizde, biraz empati yaparak insanların bakış açılarını anlamaya çalışın.

BOĞA

Ele aldığınız konu ciddi de olsa, aşırı ciddi bir yaklaşım sergilemenizin manası yok. Bu gereksiz yere stres yaratır.

KAPLAN              

İnsanların, yaptığınız şeye karışması sizi sinirlendiriyor. İyi niyetli olsalar ve yardım etmeye çalışsalar bile, daha çok ayak bağı olduklarını düşünüyorsunuz.

TAVŞAN

Bazen hayatta beklenmedik gelişmeler olur ve bunların etkisiyle öncelikleriniz yer değiştirebilir. Yeni durumlara adapte olabilme yeteneğiniz, yaşamdan aldığınız tadı arttırır.

EJDERHA

Bazı şeyleri en kısa zamanda konuşarak, bir an önce aklınızdan çıkarmalısınız. Durumu değiştirmek için hiçbir şey yapamıyorsanız, sürekli düşünmenizin de anlamı yok.

YILAN

Bugün, uğraştığınız konularla ilgili sonuçlar apaçık ortada olsa bile, siz temkinli olun. Durumu daha derin bir şekilde irdelemek lehinize olacaktır.

AT

Bugün, zor karakterlerle baş etmeye çalışırken normalden daha nazik olmanız gerektiğini biliyorsunuz. Ancak At burcu kişiliğinizin, gördüğünü ve hissettiğini direkt söyleyen bir yapısı var. Kendinize hakim olmalısınız.

KEÇİ

Yaptığınız işle ilgili bir gerileme, hayal kırıklığı yaratabilir. Ancak bu tarz tecrübeler, ileride sorunların daha kolay üstesinden gelebilmenizi sağlar.

MAYMUN

Koşulların nasıl değiştiğinin farkındasınız. Bu yüzden soğukkanlılığınızı korumak, kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır.

HOROZ

Yalnız bir Horoz burcuysanız, bugün flörtçü ruh haliniz üstünüzde ve yeni tanışmalar gerçekleşebilir.

KÖPEK

İnsanlar göründüğünden farklı çıktığında, kendinizi güvende hissetmiyorsunuz. Sürekli bir şeyler sakladıklarını düşünerek şüphe içinde yaşıyorsunuz.

DOMUZ

Bazen gözlemlemekten çok, oyunun içine girmeniz gerekir. Sahip olduğunuz tecrübeyle yaratacağınız küçük farklar sayesinde birçok kişiyi memnun edebilirsiniz.