30 Ağustos Çarşamba - Günlük Çin Burçları

30 Ağustos Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Tavşan burcu…

FARE

Çevrenizdekilerle aynı fikirde değilsiniz. Onlar da bunun farkında… Her iki taraf da kendini haklı görüyor. Ne yaparsanız yapın bu durum değişmeyecek. Bunu kabullenerek, yeni bir hareket planı yapmalısınız.

BOĞA

Yaptığınız işi devam ettirmenin doğru olmadığını hissediyorsanız, düşünüp taşınmak için kendinize zaman vererek, ne tarafa doğru gitmeniz gerektiğini bulacaksınız. Düşündüğünüzden farklı bir şey yapıyorsanız, acele etmekten kaçının.

KAPLAN

Bazı şeyler yolunda gitmediğinde, hemen işinizin zor olacağını düşünmeyin. Bu kolayca üstesinden gelebileceğiniz küçük bir sorun da olabilir. Çıkmaza girdiğinizi düşünmek yerine çözüm odaklı düşünün.

TAVŞAN

Birilerini üzebileceğinizi fark etseniz de, aklınızdakileri söylemek her zaman doğrudur. Herkesi memnun etmenin mümkün olmadığını biliyorsunuz. Biraz üzülseler de, yaptığınızın kendileri için uzun vadede daha yararlı olacağını anlayacaklar.

EJDERHA

Etrafınızdakiler gibi siz de kolay kolay ikna edilemediğinizi biliyorsunuz. Çünkü önce dinlemek ve düşünmek istiyor, karar verirken de acele etmek istemiyorsunuz. Öncelikle mantıklı fikirleri değerlendiriyorsunuz.

YILAN

Tavsiyelerinizi araştırıp uygulamayan herkes geri gelip bir daha fikrinizi sordu. Zaten bilinmesi ve yapılması gerekenleri ayrı ayrı anlatmıştınız. Sadece önceki söylediklerinizi onlara hatırlatın.

AT

At burcu kişiliğiniz, mantıklı gelmeyen kuralları çiğnemekten korkmuyor. Ancak kurallar üzerinde durup birazcık düşündüğünüzde, bugün için istediğinizi elde edebileceğinizi göreceksiniz. İsyan etmenize gerek yok, çünkü kurallar sizin avantajınıza... 

KEÇİ

Aslında doğru cevabı biliyorsunuz. Neden hala bir kanıt bulmaya çalışıyorsunuz? Doğru kararı verdiğinize dair kendinize güvenin. Daha fazla detay bulmak için beklemeniz gerekmiyor.

MAYMUN

Yakın arkadaşınızın, söz konusu meseleyle ilgili hiç de yapıcı olmadığı çok net. Açık konuşmanın size yardımı olacağını hissediyorsunuz. Olanların farkına vardığınızdan beri kendiniz gibi davranamıyorsunuz.

HOROZ

Hayata organize bir yaklaşımınız olduğuna inanıyorsunuz. Ancak çevrenizde sizi yanlış yola sürüklemeye çalışan insanlar var. Bir an önce bu kişilerden kurtulmak, daha hızlı ilerlemenizi ve daha başarılı olmanızı sağlayacaktır.

KÖPEK

Susmanın bazen cevap vermekten daha iyi olduğunu düşündüğünüz zamanlar var. Çünkü sözcükler, geri alınamaz. Bu nedenle, konuşmak istediğinizde bile iki kere düşünmelisiniz.  

DOMUZ

Hayatınızı daha heyecanlı hale getirmek için çok büyük maceralar aramak zorunda değilsiniz. Eğlenmesini bildikten sonra, ufacık şeylerden keyif alabilirsiniz. Bunun için uyumaktan başka aktiviteler olduğunu da hatırlamalısınız.