3 Ocak Çarşamba - Günlük Çin Burçları

3 Ocak Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

İnsanların ters söylemlerine dikkat çekmek için sebepleriniz var. Bir şekilde kritik yaptığınızı ima etseniz de sorunu büyütmenin hoş olmadığını düşünebilirsiniz. Bir dahaki sefere bazı şeyleri daha farklı yaparak onlara yardım etmeye çalıştığınızı gösterebilirsiniz.

BOĞA

Hatalar her zaman olur. Rahatsızlık vermeyen ufak tefek hataların nasıl yapıldığını kimse bilemez. Sonuçların farkında olmayan insanlara, nasıl etkilendiğinizi anlatmalısınız. Böylece bu gibi olaylardan kaçınmak konusunda daha dikkatli olurlar.

KAPLAN

Son dakika değişen planlar karşısında sinirlerine hakim olamayan insanlar vardır. Olayların akışını değiştiremeseniz de ihtimallere bir göz atın. Mutlaka size uyacak alternatif düzenlemeler mevcuttur.

TAVŞAN

İnsanlar size, doğru bilgiler  veriyor mu? Kimse kasten yanlış bilgilendirme yapmaz, ancak kesin verileri öğrendiğinizde az da olsa şaşırabilirsiniz. Neyi bilmeniz gerektiğini sorun.

EJDERHA

Arkadaşınız sizi durdurmaya çalışıyorsa, birazcık dikkatli olmanız gerekebilir. Sizin ilginizi çekse de, arkadaşlarınız sizi beladan uzak tutabilir. Neden inat ederek, iyiliğiniz için uğraştıklarını görmemekte ısrar ediyorsunuz?

YILAN

Yakın bir arkadaşınız henüz bilmediğiniz bir konuyla ilgili size gelip bir şeyler anlattığında, bunların kaynağını sormaktan çekinmeyin. Çünkü söylediği şeyleri ispatlayacak durumda değilse, hiç dile getirmemeliydi.

AT

Şansın fark yaratacağına mı inanıyorsunuz? Şans, her şeyin yolunda gitmesine yardım etse de, sizin yine bazı şeyler için çaba harcamanız gerekir. Son günlerde şansın sizden yana olmadığını düşünüyorsanız, biraz daha fazla planlama yapmalısınız.

KEÇİ

Düzenlemelere hala farklı şekilde bakıyorsunuz. Çevrenizdekiler oldukça sabırsız ve ne olacağını hemen bilmek istiyor. Yeni planları ortaya koymaya hazır olmadığınızı açıklamalısınız. Kendilerini ilgilendiren bir durum olmadığını anladıklarında sabırsızlanmayı da bırakacaklardır.

MAYMUN

Maymun burcu kişiliğinizin doğalı, kendisiyle tartışan insanlara karşı direnç gösterir. Ancak farklılıklarınızı soğukkanlı bir şekilde konuşabilmek istiyorsunuz. Düşüncelerinizde bazı uyuşmazlıklar olsa da, paylaşılan bütün fikirlerin işe yarayabileceğinin farkındasınız. 

HOROZ

Bir şey söylememeyi tercih edeceksiniz, çünkü karşınızdaki insanın söyleyeceklerinizi duymak istemediğinin farkındasınız. Ancak sorunlarla yüzleşecekleri için açık olmalısınız. Bundan hoşlanmayacakları için de sizinle tartışmaya çalışacaklardır. Yine cevap vermemeyi tercih edebilirsiniz.

KÖPEK

Bütün kavgacı insanlar sıraya girmiş ve tek tek sizinle savaşmaya geliyor gibi… Karmaşayı çözümlemek, tam da Köpek burcu kişiliğinizin yapabileceği bir iş. Konuşmak ve müzakere etmek herkesin işine yarayacaktır.

DOMUZ

Kendinizi son günlerde fazla mı zorluyorsunuz? Bazen başarmak için zor işlerin ustası olmanıza gerek yok. Sadece kişisel disiplin egzersizleri ile kendinizi baskı altında bırakmadan hedeflerinize ulaşmaya çalışmalısınız.