3 Nisan Salı - Günlük Çin Burçları

3 Nisan Salı - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Kaplan burcu…
FARE
Bugün her şey, size uzatılacak yardım elinin bolluğuna işaret ediyor. Bazı sorunları kendi yöntemlerinizle çözmeye çalışıyordunuz, ancak hiç uğraşmayın, çünkü bugün herkes sizin için seferber olacak.
BOĞA
Gönülsüz olduğunuz işlere bir türlü başlayamıyorsunuz. Çünkü başaracağınızdan emin olamıyorsunuz. Bu şekilde davranarak, belki de bir zaferi engelliyorsunuz.
KAPLAN
Hayal gücünüzü kullanarak, içinde bulunduğunuz ikilemden kurtulabilirsiniz. Bugün aklınıza yaratıcı çözümler gelecek. Zaten içinde bulunduğunuz durumda mantık bir işe yaramaz.
TAVŞAN
Bazı kararlar doğru görünmüyor, ancak hangileri olduğunu bilemiyorsunuz. Yeni düzenlemeler yapmanız gerektiğinin farkındasınız.
EJDERHA
En iyi seçimi nasıl yapabileceğinizi bulabilmek için ihtiyacınız olan bütün bilgiye sahip misiniz? Doğru seçim yapacağınız konusunda kendinize güvenseniz bile, emin olmak için bütün gerçekleri değerlendirmeniz gerekir.
YILAN
Ne yapacağınızı bilemediğiniz durumlarda, doğru olduğunu düşündüğünüz noktalar mutlaka vardır. İlerlemek için bildiğiniz yolda devam edin.
AT
Kaderin ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz. Başınıza gelen kötü olayların kader değil, şanssızlık olduğunu düşünüyorsunuz.
KEÇİ
Sizi anlamak için çaba sarf eden insanlar var. Siz de kendinizi en iyi şekilde ifade etmeye çalışmalısnız. Bu şekilde etrafınızdaki insanlarla iletişim kurabilirsiniz.
MAYMUN
Sürekli konuşan, her şeyi bildiğini zanneden, ancak faaliyete geçmekten korkan insanlar vardır. Bu tip kişilerden uzak durmalısınız.
HOROZ
İnsanların gereksiz yere tartışmalarını izlemek sinir bozucu olabilir. Bu kadar küçük ve anlamsız şeyler yüzünden tartışmanın ne kadar boş olduğunu belirtebilirsiniz.
KÖPEK
Düşündüğünüz gibi biri olmadığını fark ettiğiniz insanlar var. Bu kişilere temkinli yaklaşmakta fayda var. Kötü niyetli olmayabilirler, ancak iyi niyetli olmama ihtimalleri de yok değil.
DOMUZ
Zor bir karar vermek zorunda kaldığınızda, kalbinizi mi dinlemelisiniz? Mantığı, duygulardan ayırabildiğinizde, sağlıklı kararlar verebilirsiniz.