3 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları

3 Mayıs Perşembe - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Maymun burcu…
FARE
Bugün iletişim kurarken zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Ya karşınızdaki sizi ya da siz onu anlayamayabilirsiniz… Mesajların karışmasının birçok nedeni olabilir. İnsanları dikkatlice dinlediğinizden ve söylediklerinizin anlaşıldığından emin olun.
BOĞA
Bugün kendinizi iyimser bir ruh hali içinde bulabilirsiniz. Öyleyse bu iyimserliği neden etrafınıza yaymıyorsunuz? Morali bozuk ve bitkin şekilde etrafınızda dolaşan insanlara bir gülümsemeniz ile mutluluk bulaştırabilirsiniz.
KAPLAN
Arkadaşınız, son günlerde verdiği mücadelelerden dert yansa da, sizin yaşadığınıza benzer zorluklarla karşı karşıya kalmadığını fark ediyorsunuz. Yaşadığı sıkıntıyı yargılanmadan sizinle paylaşabildiğinde, gözündeki minnet paha biçilemez.
TAVŞAN
Son günlerde çok çalıştıysanız, bugün gerçekten dinlenmek için kendinize izin verin. Dinlenseniz bile, zihninizin boş durmayacağını ve koyduğunuz hedeflerle meşgul olacağını biliyorsunuz. Yalnızca bedeni dinlendirmek bile enerji depolamanızı sağlayacaktır.
EJDERHA
Ara sıra yapmanız gerekenleri hatırlamak çaba gerektirir. Unuttuğunuz şeyler olsa da, kendinize karşı daha bağışlayıcı olun. Önemli olan, unuttuğunuzu hatırladığınız an konuyu ele almaktır.
YILAN
Bazen tam olarak ne istediğinizi derinlemesine düşünmek iyidir. Kesin planlar yapmanız gerekebilir. Son günlerde çeşitli fikirler havada uçuşuyor ama bunları uygulamaya geçirmek için biraz daha zaman gerekiyor.
AT
Doğru olanı yapıp yapmadığınızı düşünüp duruyorsunuz. Ancak, bunu kestirebilmek gerçekten zor. Önünüzdeki engellere rağmen elinizden gelenin en iyisini yaptığınıza inanmalısınız.
KEÇİ
Bazen, bir iş için kendinize normalden fazla zaman vermeniz gerekir. Bugün Keçi burcu kişiliğiniz, kendi gelişimi konusunda epey sabırsız.
MAYMUN
Bugün doğru bir izlenim yaratılamayabilir. Bir durumu ya da kişiyi yargılamadan önce biraz daha derinlemesine düşünün. Görünenin ardında fark yaratan bazı detaylar olabilir.
HOROZ
Başarınızı kutlayacağınız için neşeli bir gününüzdesiniz. Unutmayın, olumlu şeyler kendinize olan güveninizi arttırır. Aynı zamanda iç sesinize kulak verebilmek sizin için oldukça önemli.
KÖPEK
Bazı insanlardan daha fazla kaçamayabilirsiniz. Bazı şeyleri direkt konuşmak, aklınızdaki şüphelerin netleşmesine yardım eder. Kaçmak yerine İletişim kurukuuuumr
DOMUZ
Kendinizi, heyecanlı ve macera içeren birşeyler yapmaya hazır hissediyorsunuz. Bunun için insanları iknâ etmeye çalışmayın. Bu kez içinizden geleni yapmalısınız. Harekete geçin…