3 Mayıs Cuma - Günlük Çin Burçları

3 Mayıs Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi At burcu…
FARE
Çevrenizde, çıkarcı ve bencil insanlar var. Bu kişilerin çevirdiği oyunlara aldanmıyorsunuz. Güne güzel başlamak için bu tip oyunlardan uzak durmak istiyorsunuz.
BOĞA
Bazen kararsız kalıp ne yapacağınızı bilemezsiniz. Artık bir seçim yapmanız gerektiğinin farkındasınız. Hangi yoldan gideceğinize karar verdiğinizde, otomatik olarak bazı önlemler aldığınızı göreceksiniz.
KAPLAN
Fazlasıyla sabırlı birisiniz. Beklemenin daha akıllıca olacağını düşündüğünüz durumlar için, ileriye dönük sabır stoğu yapıyor gibisiniz.
TAVŞAN
Hassas olduğunuz zamanlar var. Ancak çevrenizdeki insanların bu anları bilmesini istemiyor ve her şeyi gizlemeye çalışıyorsunuz.
EJDERHA
Uzlaşmak, söylemesi kolay uygulaması zor olan bir kavramdır. Biraz mola vererek, kafanızı boşaltmaya çalışmak, değerlendirme gücünüzü arttıraca ve bazı konularda uzlaşmaya varabilmenize yardımcı olacaktır.
YILAN
Bugün çevrenizin çelişkilerle dolu olduğunu hissediyorsunuz. İnsanlar farklı konuşup, farklı davranıyorlar ve siz de bunun nedenini merak ediyorsunuz. Bu şekilde hareket ederken akıllarından ne geçtiğini öğrenmeniz gerekiyor. Tuhaf davranışlarının farkında olmayabilirler.
AT
Bazen bir problemi çözmek zaman alır. Çevrenizdekiler sizin için kısa yollar bulmaya kalkışır, ancak bunların sizi nihai sonuca götürmeyeceğini görebilecek kadar akıllısınız.
KEÇİ
İnsanları etkilemek için çok çaba harcamanıza gerek yok. En ufak abartılı davranışınızda, tam tersine insanlar sizi ciddiye almamaya başlar. Bazı şeyleri önemsizmiş gibi gösterdiğinizde daha fazla dikkate alınacaktır.
MAYMUN
Yaptığınız hatalara göz atarken, tekrar tekrar kontrol etmeniz gerekir. Çünkü yolunda gitmeyenleri, sakince iz sürerek bulabilirsiniz. İşleri yoluna koymak için gereken bütün adımları atarken sabırlı olun.
HOROZ
İnsanların sözünden dönmesi, tabiatınız gereği sizi etkiliyor. Verdikleri sözü yerine getirmelerini engelleyecek bir durum olup olmadığını merak ediyorsunuz. Sadece fikir değiştirmiş bile olsalar, sert ve kırıcı olmaktan kaçının.
KÖPEK
Etrafınızdaki herkesin söylediği her şeyi onaylamak zorunda değilsiniz. Hemfikir olmadığını noktaları belirtmelisiniz. Size doğru gelmeyen düşüncelere ayak uydurmaktan vazgeçin.
DOMUZ
Bazı kişiler, gerçekliğinden emin olmadığı bilgileri sağda solda konuşmaktan çekinmez. Ancak siz, durumun ahlaki yönünü göz önünde bulundurarak duyduklarınızı kendinize saklıyorsunuz. Böyle devam edin.