3 Haziran Pazartesi - Günlük Çin Burçları

3 Haziran Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Boğa burcu…
FARE
Bazı yakın arkadaşlarınızın bugün sizden çok fazla beklentisi var. Bir taraftan size muhtaç olduklarını hissediyorsunuz, diğer taraftan da istediklerini kolaylıkla kendilerinin de yapabileceğini düşünüyorsunuz. Durumu iyi değerlendirin, bazen hayır demeniz gerekir.
BOĞA
Bazen nasıl etrafınızdaki insanlar kadar iyi olacağınızı düşünüyorsunuz. Ancak kendinizi başkalarıyla karşılaştırmanıza gerek yok. Mutlaka size has özellikleriniz vardır, önemi olan bunları değerlendirebilmeniz.
KAPLAN
Gerçekten neleri yapabileceğinizi görebilmek için risk almak ve üzerinizdeki rehavetten kurtulmanız gereken zamanlar var.
TAVŞAN
Kurnaz insanlarla baş etmek zorunda kaldığınızda, mizah anlayışınız size yardım edecektir. Pozitifliğinizi sürdürdükçe onların bir adım önüne geçeceksiniz.
EJDERHA
Arkadaşınızın, sizi de kapsayan hafta sonu planını onaylamanız gerekmiyor. Vakti kendinize ayırmak istiyorsanız, anlaşılır ve kibar bir dille bunu izah etmelisiniz.
YILAN
Hâlâ tereddütte kaldığınız bir konu varsa, seçenekler ortadan kalktığında maddi zarar riskiniz var. Bu yüzden bütün ihtimalleri elinizde bekletmek size daha cazip geliyor.
AT
İyi niyetli olduğunuz halde, hakkınızda yanlış düşüncelere sahip belirli kişiler var. Onları kullanmadığınız halde, kullanıldıklarını düşünüyorlarsa, bu arkadaşlıkta bir sorun vardır, oradan uzaklaşmaya bakın.
KEÇİ
Yakın arkadaşınız sizi övüyor mu dalga mı geçiyor bilemiyorsunuz. Ne düşündüğüyle ilgili bir varsayımda bulunuyorsanız, bu varsayımın doğru olup olmadığını da test etmeniz gerekir.
MAYMUN
İyi anlaştığınız arkadaşlarınızdan biri size uzun bir hikâye mi anlatıyor? Abartıyor olabilir, ancak niyeti kesinlikle sizi yanlış yönlendirmek değil.
HOROZ
Bazen dolaylı sorular sormak, direkt bir cevap almanızı sağlayabilir. Hassas soruları belirli insanlara soramayacağınızı düşünmeyin. Bunun yerine, hislerini incitmeden nasıl sorabileceğinizi dikkatlice düşünün.
KÖPEK
Bugün, arkadaşınız yaptığı terbiyesizliğin yanına kâr kalmasına izin vermeyeceksiniz. Davranışlarının niçin hoş karşılanmadığı ve yaptıkları şeyi neden bir kez daha düşünmesi gerektiği konusunda onu uyaracaksınız.
DOMUZ
Arkadaşlarınıza memnuniyetle yardım edecek olsanız da, bazıları içinde bulundukları durumu abartıyor. Birkaç soru sorarak, daha öncelikli olduğunu düşündüğünüz kişilere yardım edebilirsiniz.