3 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

3 Eylül Salı - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

Geçmişin geleceği belirlemediğini bilecek kadar akıllısınız. Bugün yapacağınız anlaşmalar ile ilgili dejavu hissi yaşayabilirsiniz. Benzer senaryolara, bu kez farklı bakış açısından bakmalısınız.

BOĞA

Boğa burcu kişiliğiniz genellikle iyi huyludur. Bugün sabrınızın denenmesinden hoşlanmayacağınız bir ruh hali içindesiniz. Tahmin ettiğinizin çok ötesinde birtakım şeyler yapacaklar. Hazırlıklı olmaya çalışın.

KAPLAN

Bir ekonomik sıkıntının çözümü, ilk başta kolay olabilir. Fakat önlem alınmadığı takdirde daha da karmaşık hale gelecektir. İkinci bir kişinin gözlemleri, size yardımcı olacaktır.

TAVŞAN

Etrafta birtakım söylentiler dolaşıyor. Sorunları engellemek için bu söylentilere karşı önleminizi almalısınız.

EJDERHA

Bugün içine düştüğünüz durumlardan ötürü, bazı tereddütler yaşayabilirsiniz. Göstereceğiniz dikkat, ortaklıkların sürdürülmesini ve riskten kaçınmayı sağlayacaktır.

YILAN

Kötü şansın etrafınızda bir çember kurduğunu düşündüğünüz bugün, belki de bir adım geri çekilerek, başka bir yöne gitmeniz karanlık havanın dağılmasını sağlayabilir. Çünkü yolun sonu hiç de karanlık gözükmüyor.

AT

Gergin bir atmosfer olduğunu kendi içinizde tekrarlayıp durmazsanız, sorunlar da sizinle beraber gelmez. Kendi kendinize konuşmayı, kendinizi dolduruşa getirmek için değil, sakinleşmek için yapın.

KEÇİ

Sizden gizlendiğini düşündüğünüz birtakım gerçekler sinirlerinizi bozabilir. Yine de sakin tavrınızı koruyup bu kimselerle ilgilenmediğiniz takdirde, bir sonuca ulaşamayacaklarını anlayıp tavırlarını değiştireceklerdir.

MAYMUN

Değiştirmek istemediğiniz bazı düzenlemelerde, değişiklik yapmanız için üzerinizde bir baskı var. Bu baskıyı hissetmeye başladığınızdan beri, rahatsızsınız.

HOROZ

İnsanların sarf ettiği özel çabayı görüyorsunuz. Bu yüzden yaptıkları şeye ayrı bir ilgi gösteriyorsunuz. Yardım etmek isteseniz de kendi kendilerine sorunu atlatmalarının daha sağlıklı olduğunu düşünüyorsunuz.

KÖPEK

Bir konu hakkındaki eksiklerinizi ya da kayıplarınızı gizlemek için çok uğraşıyorsunuz. Ancak çok huzursuzsunuz. Keza sizi rahatsız eden şeyi ortaya da çıkarabilirsiniz. Aklınızdakileri söylemeye başladığınız anda, insanların farklı bakış açısı ile size yardım ettiklerini göreceksiniz.

DOMUZ

Belli bazı kişiler, ne istediğinizi direk olarak sormaları gerektiğinin farkında. Eğer oyun oynamak istiyor ve imalı sözlerle size yaklaşıyorlarsa, onlarla ilgilenmediğinizi gösterebilirsiniz.