3 Aralık Pazartesi - Günlük Çin Burçları

3 Aralık Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Domuz burcu…

FARE

Bugün, şanslı bir başlangıcı teğet geçiyorsunuz. İnsanlara yardım için iyi bir şey yapabilirseniz, güzel bir servet elde etmiş olabilirsiniz.

BOĞA

İlk olarak karşınızdakinin konuşmasına izin verin. Konuşmadan önce dinlemenin belli avantajları olabilir. En azında insanların olaya nasıl baktıklarını anlayabilirsiniz.

KAPLAN

Bazı problemleri çözümlemek konusunda oldukça isteklisiniz. Ancak detaylarda boğulmadan önce duruma nasıl uyum sağlamanız gerektiğini düşünmek gerek.

TAVŞAN

Uzun süre üzerinde düşündüğünüz isle ilgili artık ilk adımı atma ve başlama zamanı geldi. Ancak bunu yapacak motivasyona sahip olmadığınızı hissediyorsunuz.

EJDERHA

Uzman kişilerle konu üzerinde konuşmak, düğümlerin çözülmesini sağlayacak. Her zaman kendinizi geliştirmenin olanakları vardır.

YILAN

Sihirli bir değneğiniz olsa, gerçekleşmesini istediğiniz birkaç dilek var. Bunlardan fazlasını istemiyorsunuz. Sadece öyle bir şey dilemelisiniz ki, bir taşla iki kuş vurun.

AT

Biraz temizlik yapmanın zamanı geldi. Dolap ve çekmecelerinize doğru gidin ve artık ihtiyacınız olmayan şeyleri ayırın. Çevrenizde fiziksel olarak yer açmak, hayatınızdaki yeni şeylere hazır olmanızı sağlar.

KEÇİ

Geçen hafta haddini aşan kişilerin hatalarını unutup, güne yeniden başlayabilirsiniz. Eski sorunları sürdürerek hiçbir şey kazanamazsınız.

MAYMUN

Değişiklik yapmaktan korkan kişileri anlamalısınız. İnsanlara değişiklik yapması gerektiğini farklı şekillerde kabul ettirmeye çalışmalısınız. 

HOROZ

Yaptığınız iş biraz karmaşık görünüyor. Konuyla ilgili taktikleri açıklayıp açıklamama kararını kendiniz vereceksiniz.

KÖPEK

Bazen insanlara, kendi yöntemlerini kullanmaları konusunda izin vermelisiniz. Bugün bu konuda dikkatli olmanız gerekir.

DOMUZ

Fikrinizi değiştirmek konusunda sizi ikna etmeye çalışanlar var. Ancak içinde bulunduğunuz pozisyon üzerinde sebatla çalışıyorsunuz. Bu yüzden boşa uğraştıklarını anlatmanız gerekir.