29 Temmuz Pazartesi - Günlük Çin Burçları

29 Temmuz Pazartesi - Günlük Çin Burçları


Bugünün hakimi Horoz burcu…
FARE
Tanımadığınız birinin kibar bir şekilde size yardım etmek istemesi hoşunuza gidebilir. Ancak hemen kabul etmeyin. Çünkü altından ne çıkacağını bilemezsiniz. Tabi ki iyimser olmalısınız ancak tedbiri elden bırakmamak gerekir.
BOĞA
Boğa burcu kişiliğiniz, planlarına sadık kalmayı sever. Normal rutininize bağlı kalmak için elinizden geleni yapmanıza rağmen, bazı şeyler hiç beklenmedik bir anda damdan düşer gibi ortaya çıkabilir. Hayalkırıklığı yaşamak yerine, ne olursa olsun hepsinin üstesinden geleceğinize inanmalısınız.
KAPLAN
Birinin fikrine tam olarak katılmadığınızda, düşüncelerinizi açıklamakta tereddüt etmiyorsunuz. Ancak önerilerini olumlu bulduğunuzda da söylemeyi ihmal etmeyin. Dürüst olmak, insanlara yardım etmektir.
TAVŞAN
Etrafınızda rol yapanlar var. Sergiledikleri oyuna dahil olmamayı seçebilirsiniz. Sizin de oynamanız konusunda ısrar etseler bile, aranıza biraz mesafe koyarak teklifi reddedebilirsiniz. Zaten üstesinden gelmeniz gereken birçok sorun var.
EJDERHA
Bugün hız kazanarak, kaybettiğiniz zamanı telafi edebileceğinizi hissediyorsunuz. Yavaşlamanız gereken zamanlar olduğu gibi hızlanmanız gereken zamanlar da vardır. Bugün yeteri kadar enerji depoladığınızı düşünüyorsunuz.
YILAN
Son dakika değişiklikleri, ortamı biraz gerginleştirebilir. Yılan burcu kişiliğiniz beklenmedik olayların üstesinden gelmek konusunda oldukça ustadır. Aksine etrafınızda da rutinini bozmak için uğraşan insanlar var.
AT
Doğru olanı yapıp yapmadığınızı düşünüp duruyorsunuz. Ancak, bunu kestirebilmek gerçekten zor. Önünüzdeki engellere rağmen elinizden gelenin en iyisini yaptığınıza inanmalısınız.
KEÇİ
Bazı insanların hiçbir işe yardımı dokunmaz, çünkü ortaya çıktıklarında sürekli kaos yaratırlar. Bu yardım teklifi sizin için bir karışıklığa yol açacaksa, hiçbir sorumluluk kabul etmediğinize dair bir ön konuşma yapabilirsiniz.
MAYMUN
Yakın bir arkadaşınızın, sabrınızı sınadığını hissettiğinizde, ona karşı daha toleranslı olmanın bir yolunu bulmanız gerekecek.
HOROZ
Bir konu üzerinde konuşmak, yeni sezgiler kazanmanıza yardım edebilir. Bir sorunu derinlemesine analiz etmek sizin için çok basit olabilir, ancak her zaman kolaylıkla çözüme ulaşamayabilirsiniz.
KÖPEK
Kendi kendine ortadan kalkmasını umduğunuz bir problem var. Ancak görmezden gelmediğiniz sürece yok olmayacağı kesin. Bu problemi bir şekilde çözmeye çalışmalısınız.
DOMUZ
Kendinizi, yakın arkadaşınızın dahil olduğu bir tartışmanın tam ortasında bulabilirsiniz. Bu yüzden bir an önce adım atmaya hazırlıklı olun. Bugün bir çözüm bulmada büyük bir rolünüz olacak.