29 Nisan Pazartesi - Günlük Çin Burçları

29 Nisan Pazartesi - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Kaplan burcu…
FARE
Bugün bazı kişilerin, iş birliği yapmaya yanaşmayacağını hissediyorsunuz. Kasti şekilde zorluk çıkarttıklarını düşünmediğiniz için onları motive etmenin bir yolunu bulmak istiyorsunuz.
BOĞA
Bugün kendinizi birileriyle kafa kafaya verirken bulmanız kötü haber değil. Hararetli bir tartışma, bazen her iki tarafın da birbirini anlamasını sağlar. Ancak, kendi düşüncelerinizi söylemekten çekinmezken, karşınızdakini de dinlemek zorundasınız.
KAPLAN
Bugün hala çözmek zorunda olduğunuz birkaç konu varmış gibi görünüyor ve bazı insanlar dikkatinizi başka yere vermenizi istiyor. Önceliklerinizi dile getirirken net olmalısınız.
TAVŞAN
Aklınızdan geçenleri yakın bir arkadaşınızla konuşun. Çünkü kendi kendinize düşünüp duruyorsunuz ve işin içinden çıkamıyorsunuz.
EJDERHA
Bugün tedirgin karakterlerle baş etmeyi deneyecekmişsiniz gibi görünüyor. Onların bu huzursuz ruh hallerine kendinizi kaptırmamaya dikkat edin.
YILAN
Bir sorunu dikkatlice ölçüp biçmek güzel bir özelliktir, ancak bazen bu işlem için çok fazla zaman harcıyor olabilirsiniz. Böylece hareket gücü kaybı da yaşayabilirsiniz.
AT
Tez canlı At burcu kişiliğiniz sürekli bir telaş içinde... Çünkü her şeyi hemen yapmak istiyor. Ancak bugün sabırlı olmanız gereken bir zaman dilimindesiniz. Yoksa kaybeden taraf olacaksınız.
KEÇİ
Bazen ufak bir yenilgi, kişi için çok faydalı olabilir. Yaşadığınız zorluklar karşısında tecrübe kazanırsınız. İşler istediğiniz gibi gitmediğinde sinirlenmek yerine, durumdan ders çıkarmayı öğrenmelisiniz.
MAYMUN
Yakın bir arkadaşınızı korumak için endişe verici problemleri bir kenara itmek size cazip geliyor. İyi niyetli olsanız da, bu yaptığınız doğru değil.
HOROZ
Bugün için, iyi fikir olduğunu düşündüğünüz bazı düzenlemeler yaptınız. Belki de acele verilmiş bir karardı. Şu anda bu yaptığınızın ne kadar akıllıca olduğu konusunda şüpheleriniz var.
KÖPEK
Her şey bu kadar çabuk değişirken neyin iyi neyin kötü olacağını bilmek zorlaşıyor. Sonuç olarak her şeyin lehinize olacağına dair inancınızı koruyun. Bunun için de biraz sabırlı olmalı ve beklemelisiniz.
DOMUZ
Her şeyi kendi kendinize anlamak zorunda değilsiniz. İyi fikirleriniz olsa bile, başkalarının düşüncelerini de sormaya değer. Açık fikirli olup, insanları tecrübe ve fikirlerini paylaşmak adına bir araya toplamalısınız.